Kayıp Uçak

Termination Point

Kayıp Uçak (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.4
/ 10
27 oy

Bilim KurguMacera

89 Dak.PT89M

Peter Sullivan

10 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Devlet adına, zaman yolculuğu ile ilgili çok gizli araştırmalar yapan bir grup araştırmacının görevlerine, yaptıkları işin çok tehlikeli olduğu gerekçesi ile son verilir. Fakat ekibin başındaki bilim adamı, araştırma sonucu elde edilen teknoloji ile birlikte, aniden kayıplara karışır. Adamın, bir uçağa bindiği tespit edilir. Uçuş iptal edilir ve geri dönmesi için emir verilir. Ancak uçak ansızın gökyüzünde kaybolur. Bir yanda ajanlar uçağın yerini tespit etmeye çalışırken, diğer yanda bilim adamları, yaşanan zaman dalgalanması sonucu, ortaya çıkan kaosu yok etmek için çabalamaktadır.

Filmi Ekleyen iquana
Popüler Yorumlar
tugcm (Artist) | 07 Ocak 2010, 13:38

Film fragmanını Atvde gördüm. Güzel bir filme benziyor izlemek isteyenler 8 Ocak 2010 Cuma günü Atvde izleyebilirler.

0
+5
iquana (Efsane) | 09 Kasım 2009, 00:19

Az önce denk geldi telewizyonda sonuna kadar izledim ama pek sarmadı beni.Birçok bilimkurgu filmleri yanında biraz zayıf kalmış bana göre,yine de emeğe saygı her zaman...

1
+4
Tüm yorumlar (11)
SYLVESTERSTALLONE (Star) | 21 Mart 2012, 14:05

Kötü film.Puan:2

Cevap Yaz
0
2
kagankr (Dublör) | 19 Mart 2012, 23:57

20 Mart Salı Günü Saat 19:50'de Kanaltürk'te izlemek isteyenler için Devlet adına, zaman yolculuğu ile ilgili çok gizli araştırmalar yapan bir grup araştırmacının görevlerine, yaptıkları işin çok tehlikeli olduğu gerekçesi ile son verilir. Fakat ekibin başındaki bilim adamı, araştırma sonucu elde edilen teknoloji ile birlikte, aniden kayıplara karışır. Adamın, bir uçağa bindiği tespit edilir. Uçuş iptal edilir ve geri dönmesi için emir verilir. Ancak uçak ansızın gökyüzünde kaybolur. Bir yanda ajanlar uçağın yerini tespit etmeye çalışırken, diğer yanda bilim adamları, yaşanan zaman dalgalanması sonucu, ortaya çıkan kaosu yok etmek için çabalamaktadır.

Cevap Yaz
0
0
JohannesSoares (Star) | 15 Aralık 2011, 19:00

Bugün 21.30'da Kanaltürk'de var. İzlecekler için.

Cevap Yaz
0
0
Mister-Ripley (Jön) | 04 Haziran 2011, 16:43

Alttaki yorumları okuyunca açıkcası çok şaşırdım film oldukça basit ve kalitesizdi sıkıcıda diyebiliriz. Tipik 3üçüncü sınıf bir bilim kurgu filmi öyle ahım şahım bir şey yok ortada yani biz ne bilim kurgu filmleri izledik şimdiye kadar bu biraz hafif ve sıradan kaçmış. Başroldeki sarışın adamı film bitene kadar birine benzetecem ama çıkaramadım  gençlik resmini görünce uyandım ünlü efsane dizi Evimiz Hollywood'da'nın Brandon'ı nasıl hatırlayamadım inanamadım kendime =) baya kilo almış birde o giydiği gömlek neydi abi film boyunca hiç filmin konusuna uymuşmu puantiyeli rengaren neyse filme beni hiç sarmadı basit bir kurgusu var.

Cevap Yaz
0
1
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 29 Nisan 2011, 20:07

Fena sayılmazdı. Filmin başları ağır ağır ilerliyordu fakat sonradan kendini toparladı. Daha güzel olabilirdi. Oyuncu kadrosuda ortaydı. Herşeyden önce finali güzeldi. Dejavuya dönmüştü. Türünde macera yazması aslında yanlış. Macera yerine gerilim yazmalıydı. Bu filmlerde heyecanın yüksek dozda olması gerekirken normal bir film gibiydi. Sanki bilimkurgu, gerili yok gibi. Tabi bu durum yönetmen ve oyuncu kadrosu tarafından kaynaklanmaktadır. Sıradan romantik bir türmüş gibi ilerleyişide vardı.
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz