Megan Fox

Transformers 2 Fragman
Megan Fox profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.0/ 10
2646 oy
4038 kullanıcının favorisi

Megan Fox

ABD

16 Mayıs 1986

Biyografisi

Megan Fox, 5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlar. On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida’ya taşınır ve orada eğitimine devam eder. On üç yaşındayken oyunculuk ve mankenlik yapmaya başlar. 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller alır. Fox, Holiday in the Sun adlı filmle magazin basınında Ashley Olsen'a rakip gösterilir. Fox 1,63 m. boyundadır.27 Eylül 2012 tarihinde Noah Shannon Green adını verdiği oğlunu dünyaya getirmiştir.

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
michael_scofield_75 (Amatör) | 30 Temmuz 2013, 21:15

istanbul'u köy sanmış kadın. dünya tarihine ve arkeolojiye meraklı olduğunu söyledikten sonra "istanbul'da bu kadar insan olduğunu, böyle kalabalık ve meşgul bir şehir olduğunu bilmiyordum. büyük bir endüstriniz varmış." diyerek yarmıştır beni. istanbul la bahsettiğin şehir... istanbul yani! çağlar boyu ataların olduğunu söylediğin fransızların da irlandalıların* da almak için savaştığı şehir la. "endüstriniz büyükmüş hmm şaşırdımm" ne demek? zorla çıkarıldığı gün gibi ortada olan programda*, endüstri derken show biz'den bahsediyor hatun. ne düşündüyse artık.... sanırım kameralarımızın, stüdyolarımızın fln olmasını garipsemiş. dumanla haberleşip koyun çeviren "haci"ler olduğumuzu sandıydı herhalde... bu tarihsel köklerini ingiliz kendini beğenmişliğinden alan amerikan "küçük görüşleri" beni çok sinirlendiriyor. bu kadar cahil bir milletin, bu kadar fikir sahibi olması çok rahatsız ediyor beni.

1
+22
calient56 (Figuran) | 17 Ağustos 2012, 04:44

tamam iyi kadın güzel kadında.. şu ana kadar oynadığı çokta güzel filmler yok. millet yalnızca seksiliğine ve güzelliğine bakıyor. insan biraz rol kabiliyeti varmı yokmu ona bakar.

0
+12
Tüm yorumlar (712)
eski_dede (Amatör) | 31 Mart 2014, 09:57

Söze gerek varmı , gerçekte asla göremeyeceğimiz ama hayallerimizi süsleyen bayan .)

Cevap Yaz
0
1
hkndrsn (Amatör) | 22 Mart 2014, 01:29

Çok çok güzel saç ve göz rengi kombinasyna sahiptir.Oyunculuğuna gelirsek transformers dışında çokda güzel filmlerde yer almamamıştır.

Cevap Yaz
0
1
buseee26 (Amatör) | 28 Şubat 2014, 17:23

Estetik harikası kadın bizlere estetik nasıl yapılır kanıtladı yoksa normal hali köykü zeyno eski resimlere bakın sadece seksi olduğu için abartılıyor aslında seksi değil çok zayıf röportajda söylemiş hiç yemiyorum diye ve çok pismiş sevilmezmiş her neyse oyuncu ???? biri oyuncumu dedi bu kadın oyuncu falan değil olmaya çalışıyor daha çokk zaman teper angelina jolie tırnağı olamazzz bu istanbulu köy sancak kadar cahill u.l.an hiçmi tv yada gazete okumadın salakşey istanbul türkiyenn en büyük şehiridir tam cahil ya bunu sevenlere allahım akıl versinnn

Cevap Yaz
-4
+2
Warez (Amatör) | 14 Şubat 2014, 15:39

Bence başka sektörlere yönelmeli. Şarkıcılık, mankenlik vs. Sinema sektörüne bir katkısı olduğunu sanmıyorum. Transformers filminde de gıcık bir karakterdi. Tabii bunlar benim kendi düşüncelerim. Aksini iddia edene de saygı duyarım.

Cevap Yaz
-2
+1
Hippivosvosu (Amatör) | 03 Şubat 2014, 20:04

Eğer gece evi serisi film olursa kesinlikle Zoey'i oynamalı büyüleyici bir güzelliği var

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz