Aras Bulut İynemli

Tamam Mıyız Fragman
Aras Bulut İynemli profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.1/ 10
892 oy
887 kullanıcının favorisi

Aras Bulut İynemli

Türkiye

25 Ağustos 1990

Biyografisi

öyle bir geçer zamanki dizisinde mete karakterini öyle güzel canlandırdıki tüm türkiyenin dikkatini çekti...

Başarılı bir oyuncu olma yolunda ilerleyen İynemli, İTÜ Uçak Mühendisliği' bölümünde okumaktadır.

Katkıda Bulunduğu Son 1 Yapım

Popüler Yorumlar
amelieeee (Amatör) | 27 Temmuz 2012, 15:41

Gerçekten çok yetenekli :) bir o kadar da mütevazi içten .. :) kısacası az bulunanlardan bir tanesi :)

0
+4
Tüm yorumlar (270)
Aleyna. (Amatör) | 05 Haziran 2014, 13:25

Bay sempatik...

İlk olarak malumunuz Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de izleme fırsatı buldum kendisini. "Duyguyu tam anlamıyla veremiyor" diyenleri de anlamış değilim. Çok zor rollerin altından çok büyük bir başarıyla kalktı ki, daha yaşı çok genç olmasına rağmen. Son olarak ta Muhteşem Yüzyıl'da keyifle izledim kendisini. Allah'ım bi insan bu kadar mı gerçekçi oynar? Şehzade Beyazıd (yanlış yazmış olabilirim :d) rolünün içine girmemiş, resmen Şehzade Beyazıd olmuş. Dünkü ölüm sahnesi.. Ah Aras ah.. Kendin dizi de öldün beni de öldürdün. Dişlerimi sıkarak izledim o sahneyi. Vaktiniz varsa bi açıp izleyin derim ben. Muhteşem Yüzyıl'ı izlemezdim. Fakat Aras'ın diziye girdiği günden beri sırf onun için izliyorum. İzliyordum. Oyunculuğuna laf eden şahsiyetler... Tamam abi herkesin kendi fikri de, yani çok komik oluyor, "iyi bir oyuncu değil" dediğinizde. Adam hem karizmatik, yakışıklı, hemde mükemmel bir oyuncu. Genç oyuncuların arasında en iyisinin Aras olduğunu düşünüyorum. Bu da benim fikrim. "Beni öldür Selim. Onlar daha çocuk!".... Bu sahne de benim ipler koptu. Ağladığı zaman titreyen alt dudağını söylemiyorum, saymıyorum bile. Umarım yeni yapımlarda kendisini izleyebilirim. Bu fırsatı yakalayabilirim. Kısacası kendisi benim en sevdiğim Türk aktörlerin başında gelir. Sevgiler, saygılar...

Cevap Yaz
0
2
nanami (Dublör) | 29 Mayıs 2014, 17:02

yeni oyunculuğuna rağmen öylebir geçer zamanki'de çok çok iyi performans sergilemişti. ama tamam mıyızdaki performansında pek beğenemedim biraz yapmacık geldi. ya da yeterince iyi değildi.

Cevap Yaz
0
0
Juraha (Amatör) | 24 Mayıs 2014, 13:56

Burun delikleriyle her türlü karaktere can verebilecek biri.
Şaka bir yana, aynı anda bir çok duyguyu verebilen gelişime çok açık olan yetenekli oyuncu.
Öyle bir geçer zaman ki ile başlayan Muhteşem Yüzyıl ile parlayan ve Tamam mıyız ile artık tamam dedirten mimik ustası genç yetenek.

Cevap Yaz
0
1
CCCarleoneCCC (Figuran) | 16 Mayıs 2014, 14:12

Öyle Bir Geçer Zaman ki'de oynayıp beni ve çoğu kişiyi etkiledi. Genç yaşta sinema filminde başröl oynadı. Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizidede şans buldu ve oynadığı karakteri kimse ondan daha iyi oynayamaz. Rolünü benimsiyor. Son olarak Çağan Irmak gibi bir yönetmenin Tamam mıyız filminde başröl oynadı. Bunlar ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Çok çabuk sinerlenme rolü yapabiliyor ve başına buyruk rolleride çok iyi yapabiliyor. Şuan'da 24 yaşında ve çok iyi projelerde yer almış başarılı bir oyuncu türkiyede çok genç başrılı oyuncu yok ve Türk sineması için çok iyi bir kişi. bir kaç yıl sonra oyunculuğuda gelişmiş olucak ve ilerde çok büyük bir aktör olabilir.

Cevap Yaz
-1
+0
salamanto (Dublör) | 27 Mart 2014, 06:25

Bugune kadar hiçbir filmini, dizisini izlemedim. Sadece tv de zaping yaparken arada denk gelirdim. O kısacık anlarda bile pek hazzetmemiştim kendisinden.

Gecenlerde bulundugum bir ortamda, açık olan tv de, mecburen 10 dakika kadar izlemek zorunda kaldım.

Hadi kadınlar yakışılı vs diye begenir tamam anlarımda, ki bence yakışıklı da değil, ama oyunculugu tam anlamıyla fiyasko. Bu kadar abartılı bir oyunculukla nasıl böylesine yapımlarda rol bulabilmiş şaşıyorum.

Cevap Yaz
-4
+0
Görüşleriniz