Çok Güzel Hareketler Bunlar Sezon 4 Sezon 4

7,1 104 oy

Çok Güzel Hareketler Bunlar Sezon 4 Dizi Konusu

Çok Güzel Hareketler Bunlar , ilk bölümü 7 Mayıs 2008 'de Kanal D 'de yayınlanan eğlence programıdır. Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının sahne aldığı programda seyircilerin de puan verme sistemi ile oyunlarda aktif rol oynamaları sağlanır. Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi olan Deniz Erdoğan, çok bilindik bir melodi olan Camptown Races isimli Amerikan halk şarkısına söz yazmak suretiyle programın jenerik müziğini hazırlamıştır.
Oyuncular konularını tamamen kendi yazdıkları skeçleri oynamaya başlar, her oyunun sonunda programın sunuculuğunu da yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin arasından çıkar ve oyuncuların performanslarının değerlendirilmesini ister. Seyirciler değerlendirirken ÇGH (Çok Güzel Hareket), GH (Güzel Hareket)gibi değerlendirmeler kullanırlar. En yüksek not ÇÇGH (Çok çok Güzel Hareket), en düşük not Yanii dir. ÇÇGH ilk kez 56. bölümde Apartman Toplantısı adlı skeçte verilmiştir. Programın akışı skeçlerin birbirini sırayla takip etmesi şeklinde sağlanır.

Devamını Oku

Çok Güzel Hareketler Bunlar Sezon 4 Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Necati Akpınar , Yılmaz Erdoğan Favori: 82 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 80 kullanıcı Çok Güzel Hareketler Bunlar Sezon 4 dizisini izledi Diziyi Ekleyen: 186644