Bu Şehir Arkandan Gelecek

7,1 6 oy

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizi Konusu

Daha 5 yaşındayken annesinin ölümüne tanık olan Ali’yi yük gemilerinde aşçılık yaparak geçimini sağlayan Rauf sahiplenir ve ona hem annelik hem babalık yapar. Beraber gemilerde çalışarak kocaman bir 24 yılı geride bırakırlar. Ali şimdi 28 yaşında 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, yakışıklı, olgun, profesyonel olarak dövüşen biri haline gelmiştir. Sıra ise şimdi annesinin intikamını almaya gelmiştir.
Derin ise, çok varlıklı olan Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızıdır ve Yiğit ile nişanlıdır. Mutlu sona yaklaştıkça bilinmeyen bir sebeple Derin’in mutsuzluğu artmaktadır. Ali’nin çalıştığı gemi İstanbul Limanına yaklaştığında, Derin’de yeni bir hayal ile yatağından kalkar ama o gün hayatının değişeceğinin farkında değildir.
Ali senelerdir İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmamış annesinin ölümünden sonra şehre de küsmüştür. Rauf’un İstanbul’a olan özleminin farkında olan Ali, Rauf ile İstanbul’a gelmeyi kabul etmiştir ama tek şartı vardır oda limanda gemiden inmeyecektir. Fakat Ali’nin bilmediği şey ise Rauf’un İstanbul’a gelmek isteyişinin sebebi Ali’dir. Hastalığı ilerleyen Rauf’u ölmeden önce saklı kalan gerçekleri gün yüzüne çıkarmaktır. Rauf, Ali’nin babası olan eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur ve Ali’nin oğlu olduğunu söyler. Ali ise gemiden iner inmez hiç bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olmuştur.

Devamını Oku

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ay Yapım Favori: 2 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 7 kullanıcı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Tosba