Supernatural Sezon 6

9,4 980 oy

Supernatural Dizi Konusu

Sam'in Lucifer ile birlikte kafese hapsolması üzerinden bir yıl geçmiştir. Kardeşini kurtarmak için her yola başvuran Dean hiç bir sonuca ulaşamamıştır. En sonunda Sam'i dinleyerek avcılığı bırakmış ve Lisa ile birlikte yeni bir hayat kurmuştur. Bir yıldır yeni hayatında iyi bir aile babası olmaya çalışan Dean, yaşadığı kasabada bir tuhaflık sezmektedir.
Bu sırada arabasının garajında bir cin tarfından zehirlenir. Ölmek üzereyken Sam tarafından son anda kurtarılır. Sam'i görünce şaşkınlığa uğrayan Dean, Sam'in uzun zaman önce kafesten büyük babası Samuel ile birlikte geri döndüğünü öğrenir. Fakat kardeşinde bir gariplik sezmesi üzerine kısa bir süreliğine de olsa avcılığa geri dönmeye ve kardeşine cehennemde ne olduğunu öğrenmeye karar verir.

Devamını Oku

Supernatural Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: McG , Robert Singer , Richard Hatem , Kim Manners , Serge Ladouceur , Jerry Wanek , Philip Sgriccia , Sera Gamble , Ben Edlund , Vladimir Stefoff , Peter Johnson , Jim Michaels , Kristin Cronin , Jensen Ackles Favori: 1470 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 989 kullanıcı Supernatural dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Hwoaranq