Dürüye'nin Güğümleri Sezon 1

7,0 144 oy

Dürüye'nin Güğümleri Dizi Konusu

Huriye ve Ümit'in ilk kaçma girişimi acemilik neticesi başarısızlıkla sonuçlanır. Ancak iki aşık vazgeçmez.
İkinci kaçma girişimi için kusursuz bir plan yapılır. Halim ağa, Zühtü'nün köylüye taktıracağı alarm işinden büyük para kazanacaklarını öğrenir. Zühtü ve Duran'a ikili oynayan Halim'in komik planları vardır. Dürüye ve Zühtü, Ümit'e kaçan Huriye'yi yoldan döndürür. Kızların Dürüye'nin elinden çekeceği vardır. Dürüye dört güğümü de eve hapseder.
Dürüye'ye karşı kızlar da eylem planı hazırlarlar ve açlık grevine başlarlar. Ümit ve Huriye, bu kusursuz kaçma planından Zühtü ve Dürüye'nin nasıl haber aldığını araştırırken, Zühtü, kızının kaçırılmasından Duran'ı sorumlu tutar. Ancak bu sefer baltayı taşa vurmuştur. Çünkü Dürüye bu olayda Duran'ın tamamen suçsuz olduğunu anlar. Ayrıca Duran, Zühtü'yü alarm işinde fena halde faka bastırır. Yüz yirmi bin liralık mal Zühtü'nün elinde kalır.
Üstelik Zühtü mallar için senet de imzalamıştır. Köylüyü buzağı güzellik yarışması heyecanı sarar. Zühtü, Duran'a rakip olmak için fiyakalı buzağı arayışına girer.

Devamını Oku

Dürüye'nin Güğümleri Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: İbrahim Mertoğlu Diğer Adı: Ana Kucağı Favori: 85 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 47 kullanıcı Dürüye'nin Güğümleri dizisini izledi Diziyi Ekleyen: alple