Üçüncü Göz

7,8 336 oy

Üçüncü Göz Film Konusu

O çocukluğundan beri kendisine verilen yeteneğin farkındaydı. Annie Wilson geleceği görebilen bir önsezi ile doğmuştu. Aradan geçen 20 yıl boyunca gittikçe gelişen bu yetenek onu yaşadığı küçük Arkansas kasabasında neredeyse bir cadı olarak ilan edilmesine sebep olmuştu.
Şehirde öldürülen genç ve zengin bir kadının cinayetini aydınlatması için kadının nişanlısı ve şerif Annie'nin yardımını isterler. Annie'nin sezileri bu olaydan sonra kabuslara dönüşür. Ölü kadını ve onu öldüreni rüyasında görmeye başlar fakat katilin yüzü hiçbir rüyada yoktur. Cesedin nerede bulunabileceğini şerife haber verdiğinde polis arazinin sahibini tutuklar.
Fakat kabuslar bitmemiştir. Annie'nin sezgileri yanlış insanın hapiste olduğunu ve katilin hala dışarıda olduğunu söylemektedir. Davanın yeniden açılmasını isteyen Annie artık katil için yeni bir hedef haline gelmiştir.
Tek koruyucusu ise ona hep gerçeği söyleyen sezgileridir...

Devamını Oku

Üçüncü Göz Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Sean Daniel , Grant Curtis , Ted Tannebaum , Gregory Goodman Diğer Adı: 3. Göz Favori: 273 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 312 kullanıcı Üçüncü Göz filmini izledi Filmi Ekleyen: TILSIM