Muhbir Film Konusu

Snitch (Muhbir), Ric Roman Waugh yönetmenliğinde aksiyon, macera ve dramın iç içe geçtiği sürükleyici bir film
 
İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson - Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon - Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.
 
John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams - Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal - The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt - Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.

Devamını Oku

Muhbir Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Toby Emmerich , Gordon Gray , Justin Haythe , Dwayne Johnson , Guy East , Alexander Yves Brunner , Keith Goldberg , Nigel Sinclair , Sam Brown , Alex Brunner , David Fanning Favori: 202 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 563 kullanıcı Muhbir filmini izledi Filmi Ekleyen: truva81