İntihar Pokeri

7,8 140 oy

İntihar Pokeri Film Konusu

Avery umutsuzdur, kız kardeşi kaçırılmış, 2 milyon dolar fidye istenmekte ve babasının da nakiti yoktur. Aralarında kız kardeşinin sevgilisi de olan üç arkadaşı ile bir plan kurarlar. Amaçları eski mafya babası Carlo Bertalluci ve ya şimdiki ismiyle Charlie Barett'i (Christopher Walken) kaçırmaya çalışırlar. Carlo genelde kendisinin oturduğu yere gelince (restoran) kendi yerinde üçlüyü görür ve üçlüden biri Carlonun eski arkadaşlarından birinin babası olduğunu söylerler ve Carloyu kendileri ile gelmeye ikna ederler. Yolda Carloyu bayıltmaya çalışırlar fakat Charlie yani Carlo bayılmamakta inatçı olunca iyne yapmak zorunda kalırlar acilen.
Carlo artık arkadaşları İranin evinde bağlı olarak kalmaktadır. İranın ise olaydan haberi bile yoktur, ve evde dörtlünün poker oynayacağını düşünmekteydi ancak gelince gerçeklerle karşılaşır. Bu arada Carlonun parmağını dörtlü kesmişdir amaçlar kendilerinin ciddi olduğunu göstermektir. Carlodan istekleri ya parayı ödemesi ya da fidyecileri bulmasıdır. Carlo kendi avukatını bu fidyecilerle ilgili bilgi toplamak için arar. Ve sağ kolu aynı zamanda da şöförü olan Lono Veccio ise (Denis Leary) bu dörtlünün kim olduğunu , neden Carloyu kaçırdıklarını ve Carloyu kurtarmaya çalışmaktadır. Lono bu aralar yeni ayakkabılarıyla uğraşan çok sert ama aslında iyi bir adamdır. Bu arada Carlo avukatından ilginç bir bilgi alır: Avery'nin kız kardeşinin kaçırılmasında içerden birinin parmağı vardır.

Devamını Oku

İntihar Pokeri Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Morrie Eisenman , Wayne Allan Rice Favori: 82 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 39 kullanıcı İntihar Pokeri filmini izledi Filmi Ekleyen: soilwork