Zoraki Radikal Film Konusu

Pakistanlı bir adam Wall Street'te başarıyı yakalamanın peşinde koşmaktadır. Kendini beklenmedik bir şekilde Amerikan Rüyası'nın bir düşmanlık krizinin ve ailesinin sürekli çağrısının arasında sıkışmış bulur. Wall Street ve Amerikan rüyasının beklediğimiz ya da düşündüğümüzün aksine o pembe ve hayal dolu görünümünün ardında aslında bir çok vazgeçiş ve geride bırakmayı gerektirdiğini, aslında bu başarının bir çok şeyi de kaybetmek olduğunun üzerinde duruyor film.
Film, Pakistanlı yazar Mohsin Hamid'in 2007'de yayınladığı aynı adlı eserinden uyarlandı. Bu kitap 2008 yılında "Gönülsüz Köktendinci" adıyla Türkçe'ye de çevrildi.
Başrollerinde Riz Ahmed, Kiefer Sutherland, Kate Hudson, Liev Schreiber ve Haluk Bilginer gibi usta isimlerin bulunduğu filmin bazı sahneleri İstanbul'da çekildi.

Devamını Oku

Zoraki Radikal Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Lydia Dean Pilcher , Ami Boghani , Hani Farsi , Diloy Gülün , Anadil Hossain , Courtney Lee , Christine McKeever , Robin Sweet Diğer Adı: Gönülsüz Köktendinci Favori: 39 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 43 kullanıcı Zoraki Radikal filmini izledi Filmi Ekleyen: truva81
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!