Dünyanın Bütün Parası

6,8 45 oy

Dünyanın Bütün Parası Film Konusu

1973'te, dünyanın en zengin adamlarından biri olan petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin öz torunu John Paul Getty III (Charlie Plummer) Roma'da kaçırılmıştır. Çocuğun hayatı karşılığında 17 milyon $ isteyen fidyecilerin isteğini yerine getirmekten başka çare yok gibi görünmektedir. Annesi Gail (Michelle Williams), eski kayınpederi Getty'den bu miktarı ödemesi konusunda yardım ister, ancak reddedilir. Getty'nin en yakınındaki kişi olan, aynı zamanda eski CIA ajanı Fletcher Chase (Mark Wahlberg) ile Gail, parayı bir şekilde bulup gencin hayatını kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girerler.
All the Money in the World filminin çekimleri 2017'nin Ağustos ayında tamamlanmıştı. Ancak başrol oyuncularından Kevin Spacey hakkında Ekim ayı sonunda ortaya çıkan cinsel taciz suçlamaları nedeniyle Spacey'nin filmdeki tüm sahneleri çıkarıldı ve Spacey'nin canlandırdığı Jean Paul Getty karakterini Christopher Plummer tekrar canlandırdı.

Devamını Oku

Dünyanın Bütün Parası Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ridley Scott , Chris Clark , Quentin Curtis Favori: 27 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 58 kullanıcı Dünyanın Bütün Parası filmini izledi Filmi Ekleyen: Adalente
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!