Jim ve Andy Film Konusu

Jim Carrey'in Man on the Moon (1999) setinde kendine özgü komedyen Andy Kaufman'ın kişiliğini nasıl benimsediğine bir kamera arkası bakışı .
 
Jim Carrey, 1999'da "Man on the Moon" filminde kült komedyen Andy Kaufman'ı canlandırmış ve büyük övgüler almıştı. Ancak filmin set arkası da bir o kadar etkileyiciydi. Kaufman'ın ailesi ve arkadaşlarının eksik olmadığı kalabalık film setinde Kaufman ya da onun sıklıkla kullandığı salon şarkıcısı alter ego karakteri Tony Clifton olarak dolaşan Carrey'nin role adanmışlığı ve inandırıcılığı o kadar yüksekti ki, set aralarında bile rolden çıkmıyor ve set ekibi Carrey'ye seslenirken, o gün yansıtmayı seçtiği karaktere göre "Tony" ya da "Andy" diye hitap ediyorlardı. Carrey'nin adanmışlığı 100 saatlik set görüntüleri arasından ayaklanan ve röportajlarla zenginleştirilen bu belgeselde ortaya konuyor. Carrey 18 yıl aradan sonra geriye dönüp bakarak kendi hayatı ile Kaufman arasındaki paralellikleri, Andy ve Tony karakterlerini canlandırırkenki deneyimlerini ve kariyerindeki süreci seyircilerle paylaşıyor.
 

Devamını Oku

Jim ve Andy Filmi Yer Alanlar

Tümünü Gör
Yapımcı: Jim Czarnecki Diğer Adı: Jim and Andy: The Great Beyond - The Story of Jim Carrey & Andy Kaufman Featuring a Very Special, Cont Favori: 10 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 28 kullanıcı Jim ve Andy filmini izledi Filmi Ekleyen: sinemalaryonetim
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!