Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim

6.8 175 oy

Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim Film Konusu

Dört arkadaş 4 Temmuz gösterilerinde kazayen en yakın arkadaşlarından birini öldürürler. Hepsi bu olayı mezarlarına kadar saklayacaklarına yemin ederler ve bundan asla bahsetmeyerek hayatlarına devam ederler.
Bilmedikleri şey ise bu sırrı gerçekten mezarlarına taşımak zorunda kalacaklarıdır. Çünkü bir sene sonra sözünü etmedikleri bu korkunç olay onlardan intikam almak için geri dönecektir.
'Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim' yazılı mesajları ve teker teker ölen arkadaşları gençlerin hayatlarını cehenneme çevirir. Sıra kendilerine gelmeden önce katili bulmak zorundadırlar.
'Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum' ile başlayan ve daha sonra 'Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum' ile devam eden popüler serinin üçüncü filmi olan 'Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim' de önceki iki filmi beğenenleri tatmin edecektir.
'Bildiği şey, sizi öldürebilir...'

Devamını Oku

Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Kevin Williamson Lois Duncan Michael D. Weiss Yapımcı: Favori: 139 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 172 kullanıcı Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim filmini izledi