Ara

7,4 110 oy

Ara Film Konusu

Ender (Erdem Akakçe), kendi şirketi olan bir tekstilcidir. Şişmanca ama yakışıklı bir adamdır. Orta halli bir memur ailesinden gelir. Gül(Selen Uçer), anne tarafından yarı Fransızdır. Ender’in sevgilisidir. Hiç bir iş yapmaz. Aileden biraz zengindir. Zevk için Ender’in şirketinde tasarımcı olarak çalışmaktadır.
Veli(Serhat Tutumluer), Ender’in ortağı ve işletme fakültesinden arkadaşıdır. Sakin, içine kapalı bir adamdır. Çok yakışıklıdır. Sade ama çok şıktır. Orta halli bir asker ailesinden gelir. Selda(Betül Çobanoğlu), Veli'nin karısıdır. Ender'in ise çocukluktan arkadaşıdır. Sesi güzeldir, konservatuarda okumuştur. Ama belli bir iş yapmamaktadır. Selda kocasının ortağı ve en yakın dostu Ender ile cinsel ilişkiye girer.
Gül ile Veli de birbirleriyle sevişerek aldatma eylemini gerçekleştirmektedir. Eşler, aldatıldıklarının farkında olmalarını rağmen görmezden gelmeyi tercih etmektedirler.  Aldatılmanın oluşturduğu sendromlar bir süre sonra hepsinin hayatını karartacaktır. 

Devamını Oku

Ara Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ümit Ünal , Mustafa Uslu Favori: 60 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 38 kullanıcı Ara filmini izledi Filmi Ekleyen: atilgan-han