Koryalanus Faciası Film Konusu

Coriolanus Roma için son derece önemli olan bir kuşatmayı yöneten ve kazanan yetenekli bir politik ve askeri liderdir. Düşmanları al aşağı ettikten sonra Roma soyluları ve senatosunun büyük desteğini kazandığında geri kalan alt tabadaki halkın isteklerini ve sorunları gözardı ederek halkın düşmanlığını kazanır. Senatoda yer almak için seçimlere katılıp reddedildiğinde öfkesini dindiremez. Bu nedenle sürgüne gönderildiğinde eski düşmanı, kuşattığı şehrin lideriyle ibirliği yaparak Roma’dan intikam alma planları içerisine girer.
 
Roma’lı general Coriolanus’un hikayesi tarihin henüz gerçekliği kanıtlanmamış efsanelerinden biridir ve bu efsane İngiliz oyun yazarı Shakespeare tarafından bir oyuna çevrilmiştir.

Devamını Oku

Koryalanus Faciası Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ralph Fiennes , John Logan , Gabrielle Tana , Kevan Van Thompson , Julia Taylor-Stanley , Andjelija Vlaisavljevic , Colin Vaines , Anthony Buckner , Marko Miskovic , Zivojin Petrovic , Goran Milosevic Favori: 94 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 151 kullanıcı Koryalanus Faciası filmini izledi Filmi Ekleyen: SoA