Çin Mehtabı

8,2 16 oy

Çin Mehtabı Film Konusu

Ortağı Lamar'la birlikte çalışan Kyle (Ed Harris), bir olay mahallinden cinayetin nedenini, faillerin zeki mi, yoksa aptal mı olduklarını kolayca anlayacak kadar işinin uzmanıdır. Bekâr bir adam olan Kyle, bir gün Rachel Munro (Madeleine Stowe) adlı bir kadınla tanışır. Kyle'in yakınlık kurma çabalarına pek yüz vermeyen Rachel, yine de ona karşı kayıtsız kalmadığını hissettirir. Bir süre sonra ortağı Lamar ile Munrolar'ın evindeki davete katılan Kyle, zengin bir bankacı olan Bay Munro'nun, karısı Rachel'la büyük problemler yaşadığını görür. 
Bu arada Kyle ile Rachel arasındaki ilişki ilerler. Kyle'ın büyükannesinin sık sık söylediği gibi, 'Ay, gökte kocaman bir Çin porseleni gibi parladığı geceler, garip olaylara gebedir.' Gerçekten de dolunay, aklı başında bir polis detektifi olan Kyle'ın sadece yasak aşk yaşamasına yol açmayacak, işlenen bir cinayetin saklanmasına yardım edecek kadar da aklını başından alacaktır. Kanunlara saygılı bu adam, giderek kurtulamadığı tutkularının esiri haline gelecektir.

Devamını Oku

Çin Mehtabı Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Barrie M. Osborne Favori: 10 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 9 kullanıcı Çin Mehtabı filmini izledi Filmi Ekleyen: mazson

Foto Galeri

Tümünü Gör