Sinemalar.com

Russel Crowe ve Monica Belluci'den Yılmaz Erdoğan'a Destek

25 Kasım 2013

Kelebeğin Rüyası’na iki koldan Oscar lobisi… İtalyan aktris Monica Belluci ile Akademi ödüllü Russell Crowe, aday adayı film için kulis yapıyor.

 

Akademi Ödülleri’nde Türkiye’nin aday adayı olan ‘Kelebeğin Rüyası’nın tanıtımına büyük destek. Filmin senaristi ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan’la geçen yıl ‘Gergedan Mevsimi’nde rol alan Monica Bellucci, Erdoğan’ı arayarak, şunları söyledi: Kalbim sizinle. Aday olmanız için dua ediyorum. Eğer iyi haberi alırsanız, ödül töreninde yanınızda olmak istiyorum.

 

‘O DUYGUYU YAŞAMALISIN’

 

Kelebeğin Rüyası’na bir destek de Oscarlı ‘Gladyatör’den… Yılmaz Erdoğan ile Russell Crowe, rol alacakları ‘The Water Diviner’ın ilk okuma provaları için Avustralya’da buluştu. Crowe, Erdoğan’a, “Oscar duygusunu yaşamanı çok istiyorum” dedi.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
kubraJohnny (Profesyonel) | 26 Kasım 2013, 14:07

Oscar almalarını hepimiz istiyoruz.Ama sadece bunu istemekte yetmiyor, ne yazık ki.Zira ne oscar nede başka bir film ödülü ne yazık ki adil değiller.Halkedene vermezler, en azından bizim filmlerimize ve oyuncularımıza kolay kolay vermezler.Bu yüzden bu konuda fazla heveslenmesek çok iyi olur, çünkü ben oscar vereceklerine inanmıyorum.Ama oscar gecesi orada olmakta, ayrıca çok grur verici olur.

Cevap Yaz
0
1
gozdeu (Amatör) | 25 Kasım 2013, 21:05

kıvanç tatlıtuğ u görseler bırakmazlar gibime geliyor ama hayırlısı :)

Cevap Yaz
0
0
Moschino (Amatör) | 25 Kasım 2013, 17:38

kıvanç orda bi boy göstersinde en azından bi oyuncumuzu yurtdışına ihraç edebilme imkanımız doğar.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz