Bruce Dern, Tarantino’nun Yeni Filmi ‘Once Upon a Time in Hollywood’da Burt Reynolds'ın Yerini Aldı

28.09.2018 18:31
Bruce Dern, Tarantino’nun Yeni Filmi ‘Once Upon a Time in Hollywood’da Burt Reynolds'ın Yerini Aldı

Quentin Tarantino, Hollywood'da geçen yeni filminde oynaması planlanan ancak geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Burt Reynolds'ın yerini alması için Bruce Dern ile anlaştı.


Hollywood'un emektar oyuncularından olan Dern, Tarantino'nun yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan filminde Burt Reynolds'ın yerini alacak. Film, bir western film yıldızı ve dublörünün, Charlos Manson ve tarikatı tarafından terörize edilen Hollywood'da var olma savaşını konu alıyor ve 26 Temmuz 2019'da vizyona girmesi bekleniyor. Dern yakın zamanda “Chappaquiddick” ve Shia LaBeouf'un yer aldığı “The Peanut Butter Falcon” gibi filmlerde rol aldı. Daha önce “Nebraska” ve 1979 yapımı “Coming Home” ile iki kez Oscar adaylığı kazanmıştı. Ünlü oyuncu ayrıca Reynolds ile arkadaştı ve “Hard Round”, “Hard Time: The Premonition” ile “12 O’Clock High” gibi yapımlarda kendisiyle birlikte rol almıştı.

 

Reynolds'un Charles Manson ve takipçilerine topraklarını kiralayan çiftlik sahibi George Spahn'ı oynaması bekleniyordu fakat daha çekimlerin hiçbirini gerçekleştirmemişken hayatını kaybetti. Birçok tarihi bilgi, çiftliğin bir tür merkez olarak hizmet verdiğini ve Manson'un beynini yıkadığı gençlerin burada yaşadığını söylüyor. Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt filmde aktör ve dublörünü canlandıracak. Film, Tarantino’nun cinsel taciz skandalları nedeniyle saygınlığını yitiren Harvey Weinstein'la yollarını ayırmasının ardından gerçekleştirdiği ilk büyük stüdyo çalışması olacak. Kadroda ayrıca Margot Robbie, Luke Perry, Damian Lewis, Dakota Fanning, Al Pacino, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Tim Roth, Michael Madsen, Keith Jefferson ve Nicholas Hammond gibi isimler de yer alıyor.