Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Bir Poster Var

18.05.2019 11:04
Once Upon a Time in Hollywood’dan Yeni Bir Poster Var

Quentin Tarantino’nun merakla beklenen yapımı “Once Upon a Time in Hollywood”dan, Leonardo DiCaprio’nun hayat verdiği Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a ait bir filmin afişi, filmin yeni posteri olarak paylaşıldı.


Hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçen “Once Upon a Time in Hollywood”da Leonardo DiCaprio, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a; Brad Pitt ise Dalton’un dublörü Cliff Booth’a hayat veriyor.

 

Tanınmadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışan ikilinin mücadelesini konu alan filmde, Rick Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate bir cinayete kurban gider. Charles Manson tarikatına bağlı kişilerin işlediği cinayete kurban olan Tate’in, öldüğünde 8.5 aylık hamile olması da durumu daha da trajik hale getirmektedir. Bu trajik hikayeyle kahramanlarımızın hikayesinin beklenmedik bir şekilde kesiştiği, Tarantino’nun merakla beklenen filmi “Once Upon a Time in Hollywood” 23 Ağustos 2019’da vizyona girecek.

 

Quentin Tarantino’nun yazıp, yönettiği filmde Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’ya, Margot Robbie, Al Pacino, Burt Reynolds, Scoot McNairy, Timothy Olyphant, Damian Lewis, Dakota Fanning, Luke Perry gibi önemli isimler eşlik ediyor.

 

Filmden yayınlanan son afişi aşağıda görebilirsiniz.