Once Upon A Time In Hollywood Filmine Ait Karakter Posterleri Yayınlandı

16.07.2019 01:15
Once Upon A Time In Hollywood Filmine Ait Karakter Posterleri Yayınlandı

Vizyona girmesine sayılı günler kala, Quentin Tarantino’nun merakla beklenen filmi Once Upon a Time in Hollywood’tan karakterler için özel olarak yapılmış yeni bir poster serisi geldi.

 

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt gibi Hollywood’un en güçlü isimlerinden ikisini aynı filmde buluşturacak olan Once Upon a Time Hollywood’ta, DiCaprio eski bir western televizyon dizisinin yıldızı Rick Dalton'ı; Pitt ise DiCaprio’nun hayat verdiği karakterin dublörlüğünü yapan Cliff Booth'u canlandırıyor. 1969 yılının Hollywood’unda geçen film, hippi kültürünün yükselişini ve bu sırada da Manson Ailesi‘nin bölgede yarattığı kaosun içerisinde isimlerini duyurmaya çalışan bir aktör ve onun dublörünün yaşadığı olayları konu alıyor.

 

Filmde yıldız ikiliye yine çok güçlü isimlerden oluşan, hatta adeta bir All-Star kadrosu olarak adlandırılabilecek bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Margot Robbie‘nin Sharon Tate‘i canlandıracağı filmde, Al Pacino, Damian Lewis, Dakota Fanning ve Emile Hirsch‘ün yanı sıra Tarantino’nun filmlerinde sık sık beraber çalıştığı Kurt Russell, Tim Roth ve Michael Madsen‘ı da izleyeceğiz.

 

Film on gün sonra yani, 26 Temmuz’da vizyona girecek.