Netflix Türkiye İçerik Listesi - Nisan 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Nisan 2019 takvimi sizlerle!

1. The Chilling Adventures of Sabrina 2. Sezon (5 Nisan)

16. yaş gününde ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında seçim yapmak zorunda olan yarı cadı yarı ölümlü Sabrina'yı (Kiernan Shipka), 5 Nisan'da yayınlanacak olan 2. sezonda ölümlü sevgilisi Harvey Kinkle (Ross Lynch) ile ateşli büyücü Nicholas Scratch arasında seçim yapmak zorunda kalmak gibi yeni güçlükler bekliyor.

2. Our Planet (5 Nisan)

Dünyadaki farklı ekolojik ortamlardaki çeşitliliği anlatan ve 5 Nisan 2019'da yayınlanacak belgesel serisi Our Planet, kutup bölgelerindeki vahşi hayattan Afrika savanalarına ve Güney Amerika'daki yağmur ormanlarına doğal yaşamı mercek altına alınıyor.  

3. Quicksand (5 Nisan)

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm'ün zengin bir banliyösünü sarsmasının ardından görünüşte uyumlu bir genç olan Maja (Hanna Ardéhn), kendini cinayetten yargılanırken bulacaktır. Netflix'in yeni İsveç dizisi Quicksand, 5 Nisan'da ekranlarda olacak. 

4. You vs. Wild (10 Nisan)

Netflix’in interaktif dizisi olan You vs. Wild ile izleyiciler, yıllardır Discovery Channel’da doğada hayatta kalma programı yapan Bear Gyrlls’i kendi seçimlerine göre yönlendirecek. Gyrlls'in dünya üzerindeki en çetin yerlerdeki maceralarında onun için ölüm kalım kararları almak istiyorsanız, 10 Nisan 2019'da Netflix ekranı başına bekleniyorsunuz!

5. Black Summer (11 Nisan)

Z Nation'ın devam dizisi olarak duyurulan ve 11 Nisan'da yayınlanacak yeni Netflix dizisi Black Summer, ölümcül zombi salgını nedeniyle, açlık ve kuraklığın yaşandığı bir ortamda, bir annenin küçük kızını kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor. Bu esnada, küçük kız da bir mülteci grubuna dahil oluyor.

6. A Land Imagined (12 Nisan)

Singapur'da bir polis, gizemli bir oyun oynayarak uykusuz geceler geçiren göçmen bir Çinli inşaat işçisinin ortadan kaybolmasını araştırmasını konu alan A Land Imagined, Siew Hua Yeo yönetmenliğinde pek çok festivalde adaylık ve ödül kazanmış bir Uzak Doğu filmi. 

7. Who Would You Take to a Deserted Island? (12 Nisan)

Uzun süredir arkadaş olan dört kişinin yaşamı, birlikte geçirdikleri son gecedeki kutlama sırasında bir sırrın açığa çıkmasıyla aniden tamamen değişecektir. Netflix'in yeni İspanyol yapımı dizisinin başrollerinde La Casa de Papel ve Élite dizileriyle yıldızı parlayan Jaime Lorente ve Maria Pedraza ikilisine, Pol Monen ve Andrea Mos eşlik ediyor. 

8. Special (12 Nisan)

Orta dereceli serebral palsi hastası eşcinsel bir adam, bir kazanın ardından kendini kaza kurbanı olarak tanıtmaya karar verir ve sonunda istediği hayatın peşine düşer. Ryan O'Connell'ın yaratıcısı olduğu ve aynı zamanda rol aldığı yeni Netflix komedi dizisi Special'ın kadrosunda Jessica HechtAugustus Prew, Punam Patel ve Marla Mindelle gibi isimler yer alıyor. 

9. The Perfect Date (12 Nisan)

Üniversite için para biriktiren Brooks isimli bir liseli, para karşılığında insanların "mükemmel" erkek arkadaşı/sevgilisi olmasını sağlayan bir uygulama geliştirir. Netflix'in yeni romantik komedi filmi The Perfect Date'in başrolünü son zamanların popüler yıldızlarından Noah Centineo üstleniyor. Ona eşlik eden isimler arasında ise Laura Marano ve Camila Mendes var. 

10. Huge In France (12 Nisan)

Fransa'da çok ünlü olan komedyen Gad Elmaleh (Matthew Del Negro), uzun zamandır görüşmediği, komediden nefret eden manken oğluyla yeniden bağ kurmak için Los Angeles'a taşınmak üzere her şeyi geride bırakmaya hazırdır. Fakat bunu, şöhretin tek bir avantajı bile olmadan başarması gerekecektir.

11. Unicorn Store (19 Nisan)

Captain Marvel'ın ardından tekrar bir arada göreceğimiz Brie Larson ve Samuel L. Jackson'ın başrolleri üstlendiği Unicorn Store; yetişkin olmayı kabullenemeyen ve çocuksu bir kadın olan Kit'in hikayesine odaklanıyor. Güzel Sanatlar Okulu’nu bırakıp “sıkıcı” bir ofiste çalışmaya başlayan ve halinden çok da memnun olmayan Kit, bir gün gizemli bir davet ile bir mağazaya çağrılır. Onu davet eden pembe takım elbiseli adam, Kit’e kendini kanıtlaması karşılığında bir tek boynuzlu at vaadinde bulunur.

12. Someone Great (19 Nisan)

Müzik muhabiri olmak isteyen Jenny (Gina Rodriguez), sonunda hayalindeki işe kabul edilir fakat bu iş için San Francisco'ya taşınması gerekmektedir. 9 yıllık sevgilisi (Lakeith Stanfield) ise uzun mesefa ilişkisi istemediği için Jenny'den ayrılır. Çok üzgün olan ve teselli bulmak isteyen Jenny, en yakın arkadaşları Erin (DeWanda Wise) ve Blair (Brittany Snow) ile New York'ta çılgın bir maceraya çıkacaktır. 

13. Hakan: Muhafız Sezon 2 (26 Nisan)

Hakan'ın (Çağatay Ulusoy) sıradan bir şekilde süren hayatı, İstanbul'u korumakla görevlendirilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenmesiyle tamamen değişmiş ve Hakan, 'Ölümsüzler'e karşı İstanbul'u savunup geçmişine dair bilmediklerini öğrenmeye çalışırken ona yakın arkadaşları yardımcı olmuştu. İstanbul'un koruyucusu'nın yeni maceralarını izleyeceğimiz Hakan: Muhafız'ın 2. sezonunun yayınlanma tarihi 26 Nisan 2019!