Netflix Türkiye İçerik Listesi - Haziran 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Haziran 2019 takvimi sizlerle!

1. Oh, Ramona! (1 Haziran)

Tuhaf bir genç olan 16 yaşındaki Andrei, çekici olduğu kadar soğuk olan okul arkadaşı Romana'ya delicesine aşıktır. Ta ki gittiği tatildeki göz alıcı otel çalışanı Anemona'yla tanışana kadar... Romanya yapımı romantik komedi filmi Oh, Ramona! 1 Haziran'da Netflix'teki yerini aldı!

2. Black Mirror Sezon 5 (5 Haziran)

Her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip olan bölümlerden oluşan, hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığını ve sosyal yaşantımızı nasıl alt üst ettiğimi yüzümüze vuran popüler bilim kurgu dizisi Black Mirror'ın 5. sezonu, Bandersnatch nedeniyle sekteye uğramış olsa da uzun bekleyiş 5 Haziran'da sona eriyor! 

3. Leaving Neverland (7 Haziran)

Müzik efsanesi Michael Jackson ile yakın arkadaş olan James Safechuck ve Wade Robson'ın gözünden, Jackson'la aralarında yaşananların ve ünlü müzisyen hayattayken ortaya çıkan çocuk istismarı iddialarının anlatıldığı belgesel Leaving Neverland; 7 Haziran'da Netflix'teki yerini alacak. 

4. Tales of the City (7 Haziran)

Ailesinden uzaklaşmış ve orta yaş bunalımında olan Mary-Ann, evinden ayrıldıktan uzun zaman sonra geri döner. Ancak kızı ve eski kocasıyla sorunlu bir ilişki yaşamakta ve işleri yoluna koymaya çalışmaktadır. Armistead Maupin'in kitaplarından uyarlanan ve 7 Haziran'da izleyicilerle buluşacak olan yeni Netflix dizisi Tales of the City'nin oyuncu kadrosunda ise Laura Linney ve Ellen Page gibi güçlü isimler yer alıyor. 

5. Elisa & Marcela (7 Haziran)

Gerçek olaylardan uyarlanan yeni Netflix filmi, 1900'lerin İspanya'sında geçen romantizm ve dram dolu bir hikayeyi konu alıyor. Elisa Sanchez Loriga isimli bir kadının, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünmesini anlatan Elisa & Marcela, 7 Haziran'da Netflix'te...

6. 3% Sezon 3 (7 Haziran)

Bir tarafta modern ve lüks içinde bir yaşam sürenlerin, diğer tarafta ise sefalet ve yoksulluk içinde hayatta kalmaya çalışan insanların olduğu ikiye bölünmüş bir dünyada; zorlu şartlarda yaşayan insanlara, "modern dünyaya" geçmek için bir şans verilir. Aday olan insanların yalnızca %3'ünün bu sefaletten kurtulabileceği bir distopyayı konu alan Brezilya yapımı Netflix bilim kurgu dizisi 3% 3. sezonu ile 7 Haziran'da ekranlara geri dönüyor! 

7. I Am Mother (7 Haziran)

İnsanoğlunun büyük bir kısmını yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kızın, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle yaşadığı gerilim dolu anlara odaklanan yeni Netflix filmi I am Mother, 7 Haziran'da bilim kurgu sevenlerle buluşacak! 

8. Jinn (13 Haziran)

Etrafında bulunanları manipüle edebilme yeteneğine sahip ve esas amacı ise dünyayı yok etmek olan Jinn'in karşısında durabilecek tek güç olan bir grup lise öğrencisinin maceralarını konu alan Lübnan yapımı Netflix gençlik dizisi Jinn, 13 Haziran'da fantastik dizi sevenlerle buluşacak! 

9. Murder Mystery (14 Haziran)

New York’ta yaşayan bir polis ve karısı, evliliklerini alevlendirmek için bir Avrupa tatiline çıkarlar. Avrupa’da dost canlısı bir milyarderin yatındaki özel bir partiye davet edilen çift; yaşlı milyarderin öldürülmesiyle bir muammanın içine düşerler. Çünkü çift, cinayetin baş şüphelisi konumuna düşer! Çiftin kendilerini bu işten kurtarmak için vakit kaybetmeden cinayeti kimin işlediğini bulma çabasını ekrana taşıyacak yeni Netflix komedi filmi Murder Mystery, 14 Haziran'da ekranlarda olacak. 

10. Jessica Jones Sezon 3 (14 Haziran)

Kimyasal bir sızıntı sonucu Jessica Jones; insanüstü bir güce ve dirence, ek olarak da ses hızına yakın hızlarda uçma yeteneğine sahip olmuştur. Marvel evreninin sevilen dedektifi 14 Haziran'da yayınlanacak final sezonunda zeki bir katilin izini süren Jessica'ya, yeni keşfettiği güçlerini deneyen Trish ve ahlaki bir ikilemle boğuşan Malcolm eşlik edecek. 

11. Leila (14 Haziran)

Prayaag Akbar'ın kitabından uyarlanan dram dizisi Leila, karanlık bir gelecekteki bir kadının yıllar önce tutuklanmasının ardından izini kaybettiği kızını, bölünmüş toplulukların unutulmuş hudur bölgelerine aramasına odaklanacak. Yeni Netflix Hint dizisi, 14 Haziran'da yayında olacak. 

12. Dark Sezon 2 (21 Haziran)

Jonas, babasının intihar etmesinin iki ay ardından okula geri dönmüştür, ancak birkaç hafta önce kasabada bir çocuğun kaybolduğunu öğrenir. Günlerce süren aramalar sonuç vermemiştir ve bütün kasaba diken üstündedir. Ebeveynlerinin gerginliğinden uzaklaşmak isteyen ve birlikte eğlenmek için dışarı çıkan çocuklardan birinin daha kaybolmasıyla birlikte kasabadaki işler karışmış ve bu durum, yerini büyük bir gizeme bırakmıştır. Almanya yapımı Netflix dizisi Dark, 2. sezonuyla 21 Haziran'da gizemli yolculuğuna devam ediyor! 

13. 7Seeds (28 Haziran)

İnsanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenen Natsu isimli utangaç bir kızın, değişen bir dünyada bu grupla birlikte hayatta kalma mücadelesini konu alan 7Seeds, 28 Haziran'da Netflix'te!