Netflix Türkiye İçerik Listesi - Eylül 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Eylül 2019 takvimi sizlerle!

1.

Okullarının yıkılmasıyla, seçkin bir özel okula gitmeye hak kazanmış işçi sınıfından olan 3 gencin, okulun zengin öğrencileriyle çatışmasını konu alan İspanyol yapımı Netflix gençlik dizisi Elite'in ilk sezonu, Marina'nın (María Pedraza) öldürülmesi ve bunun ardındaki sırrı gözler önüne sermişti. Ancak hala kesinliğe kavuşmayan bazı sırlar, dizinin 2. sezonu ile açığa çıkacak! Elite, dram ve gerilim sevenler için 6 Eylül'de ekranlara geri dönüyor! 

2. The Spy

Les Miserables ve Hugo gibi filmlerde yer almış, Borat filmindeki performansı ile Altın Küre ödülünü kucaklamış Sacha Baron Cohen'in başrolünde yer aldığı dizi, 1960'lı yıllarda İsrail hükümetinde katiplik yapmasına rağmen, Mossad adına Suriye'ye giderek casusluk da yapan Eli Cohen'e odaklanıyor. Mini dizi olması planlanan The Spy, 6 Eylül'de Netflix'te! 

3. Archibald's Next Big Thing

Beğeni toplayan ve sevilen çocuk kitabından esinlenilerek yapılan Archibald's Next Big Thing'te, anı yaşayan ve hep olumlu olan sıra dışı bi tavuğun hikayesi anlatılıyor. Tony Hale, Chelsea Kane ve Rosamund Pike gibi isimlerin yer aldığı yeni Netflix aile filmi 6 Eylül'de Netflix ekranlarında olacak. 

4. Jack Whitehall: Travels with My Father Sezon 3

Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael Whitehall'un aralarındaki bağı güçlendirmek için farklı ülkelere yaptıkları sıra dışı ve eğlenceli seyahatleri anlatan belgesel serisi Jack Whitehall: Travels with My Father 3. sezonuyla 6 Eylül'de Netflix'te!

5. The I-Land

Yeni Netflix bilim kurgu dizisi The I-Land; nasıl geldiklerini bilmedikleri tekinsiz bir adada uyanan 10 kişinin etrafında dönen macera dolu bir atmosferi bizlere yaşatacak. Hafızalarını kaybeden ve kim olduklarını bile hatırlamayan bu maceracıların, kendilerini ve adayı keşfetmesini anlatan ve Lost tarzında bir dizi olması beklenen The I-Land, 12 Eylül'de Netflix'te!

6. Between Two Ferns: The Movie

Hangover, Birdman ve Due Date gibi yapımlarla tanınan komedyen Zach Galifianakis'in farklı farklı konuklarıyla gerçekleştirdiği talk show'u "İki Eğrelti Otu Arasında"nın beyaz perdeye uyarlanan versiyonu Between Two Ferns: The Movie, ünlü bir yıldız olma hayali kuran Zach'in Will Ferrell sayesinde internette kısa sürede tanınmasını ve şöhret basamaklarını tırmanışını konu alıyor. Yeni Netflix komedi filmi, 20 Eylül'de ekranlarda olacak! 

7.

Animasyon sevenlere müjde! The Simpsons ve Futurama'nın yaratıcısı Matt Groening'in ellerinden çıkan ve büyük övgüler toplayan çizgi dizisi Disenchantment, 20 Eylül'de Netflix'te! Asi ve alkolik prenses Bean, ülkesini terk etmiş elf Elfo ve yanlış anlaşılan iblis Luci'nin bütün krallığı birbirine katarak yaşadıkları komedi ve aksiyon dolu maceralara kavuşmamıza sayılı günler kaldı! 

8. The Politician

Ben Platt, Lucy Boynton ve Gwyenth Paltrow'un rol aldığı yeni Netflix komedi dizisi The Politician, çocukluğundan bu yana Amerika Birleşik Devletleri başkanı olmak isteyen Payton'ın şu an hayatındaki en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulma macerasını anlatacak. Ryan Murphy imzalı politik komedi dizisi, 27 Eylül'de Netflix'te yayınlanacak. 

9. In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

Dedektif olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve azılı bir seri katilin peşine düşen polis memuru Locke'un (Boyd Holbrook) hikayesine odaklanan In the Shadow of the Moon, işlenen cinayetlerin bilimsel açıklamaların ötesine geçmeye başlamasıyla Locke'un iyice saplantılı hale gelmesini ve bu saplantının kariyerinden ailesine, hatta akıl sağlığına kadar etki etkilemesini izleyeceğiz. Gerilim ve bilim kurguyu bir araya getiren Netflix filmi, 27 Eylül'de yayında olacak. 

10. Skylines

Frankfurtlu genç bir hip hop yapımcısı, yeni anlaştığı plak şirketi Skyline Records'un sahibinin gangster kardeşi, sürgünden dönüp kendi payını isteyince, kendini organize suç dünyasının ortasında bulur. Bol aksiyonlu Alman yapımı yeni Netflix dizisi Skylines, 27 Eylül'de yayında olacak.