Netflix Türkiye İçerik Listesi - Ekim 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Ekim 2019 takvimi sizlerle!

1. Carmen Sandiego Sezon 2

Kırmızı giysili usta hırsız Carmen (Gina Rodriguez), uluslararası suçlar işlemek ve geçmişine göz atmak için geri dönmesinin ardından Ivy ve Zack ile V.IL.E'nin üstlerine saldığı düşmanlarla mücadelesine odaklanacak Carmen Sandiego'nun 2. sezonu 1 Ekim'de Netflix'teki yerini aldı!

2. Seis Manos

Bir dövüş ustasının elinde büyüyen yetim çocukların; gizem ve fedakarlık dolu bir yolculuğa adım atacakları yeni Netflix anime serisi Seis Menos, 3 Ekim'de Netflix ekranlarında! 

3.

İngiliz yapımı bir dizi olan Peaky Blinders, on dokuzuncu yüzyılın son yarısı ile yirminci yüzyılın başlarında bir çete, mafya ve bu mafyadan sorumlu olarak görev yapan bir polis şefi konu alıyor. O dönemin çetelerini ve çeteler ile halkın mücadelesini güzel bir biçimde anlatan dizi, 5. sezonunda 1929'da borsanın çöküşünün yol açtığı sorunlarla uğraşan Shelbyler'i konu alırken Tommy'nin gücünü tehdit eden genç aile üyeleri ve faşistlerin karşı karşıya gelişine odaklanacak. Cillian Murphy'nin muhteşem performansıyla Peaky Blinders, 4 Ekim'de Netflix'teki yerini aldı!

4. In the Tall Grass

Cal (Avery Whitted) ve Becky (Laysla De Oliveira) isimli iki kardeş, şehirlerarası otoyolda seheyat ederken, yardım isteyen küçük bir çocuğun sesini duymaya başlarlar. Arabayı durdurup yola baktıklarında ise sesinin yolun karşısındaki tarladan geldiğini fark ederler. Küçük çocuğu kurtarmak için uzun çalıların arasına giren kardeşleri beklenmedik hikayesini anlatan, Stephen King ve Joe Hill'in kısa romanından uyarlanan In the Tall Grass 4 Ekim'de Netflix'te yayınlandı! 

5. The House of Flowers Sezon 2

Kocasının metresinin gizli sırlarını açığa çıkarmasından sonra ailesinin mükemmel görüntüsünü korumaya çalışan varlıklı bir kadını merkezine alan kara komedi türündeki The House of Flowers, 2. sezonunda kayıplarının yasını tutan Mora ailesinin şirketlerini geri almaya çalışması ve intikam planlarını anlatacak. Romantik çıkmazlarıyla ve bol komedi ögesiyle ekranlara geri dönecek dizinin yayın tarihi 18 Ekim! 

6. The Laundromat

18 Ekim'de Netflix platformunda yerini alacak olan The Laundromat, sigorta dolandırıcılığı mağduru olan Ellen Martin'in yaşamına odaklanıyor. Dul bir kadın olan Ellen (Meryl Streep), tatilini yarıda bırakıp mağdur edildiği olayın ardındaki gerçekleri araştırmaya karar verir. Finans sistemini kendi çıkarları için kullanan Panama'daki iki avukat Jürgen Mossack (Gary Oldman) ve Ramon Fonseca'nın (Antonio Banderas) yollaro Ellen ile kesişince, Ellen'ın yaşadığı dolandırıcılığın ardındaki yasa dışı olaylaro ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadele verecektir.

7. Living with Yourself

Deneysel bir tedavi programına katıldıktan sonra kendisinin daha iyi bir versiyonu ile karşı karşıya gelen Miles'ın (Paul Rudd) hikayesini odak noktasına alan Living With Yourself, her yönden kendisinden daha iyi olan versiyonunun hayatını ve kimliğini çaldığını fark eden Miles'in ailesi ve kariyeri için verdiği eğlenceli mücadeleyi ekranlara taşıyacak. Jonathan Dayton ve Valerie Feris'in yönetmen koltuğunda olduğu komedi dizisi 18 Ekim'de Netflix'te!

8. Diecisiete

Terapi köpeiğini bulmak için ıslahevinden kaçan 17 yaşındaki gencin, Cantabria'daki yolculuğu sırasında abisi ve büyükannesiyle olan ilişkisine odaklanan İspanyol yapımı dram filmi Seventeen, 18 Ekim'de Netflix'te!

9. Daybreak

Liseli bir genç olan Josh'ın (Colin Ford) zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyadaki maceralarla boğuşurken kayıp aşkını bulmaya çalışmasını konu alan yeni Netflix gençlik dizisi Daybreak, 24 Ekim'de Netflix ekranlarında olacak!

10.

Netflix'in Altın Küre ödüllü dizisi The Kominsky Method, ilk sezonuyla dizi dünyasına damgasını vurmuştu. Kısa süreli oyunculuk kariyeri yerine Hollywood'da oyuncu koçluğu yapmayı seçen Sandy (Michael Douglas) ve eşini yeni kaybettiği için yas tutan Sandy'nin menajeri Norman'ın (Alan Arkin) hayatının zorlu dönemlerini anlatan dizinin 25 Ekim'de yayınlanacak 2. sezonunda, onların inişli çıkışlı olmasına rağmen renkli hayatlarını izlemeye devam edeceğiz.

11. Nowhere Man

İdam edilmeyi bekleyen mafya üyesi bir adamın (Hsiao-chuan Chang) tuhaf bir karşılaşma sonrası alternatif zaman döngülerinde yaşayınca, ailesini korumak için hapishaneden kaçmasını konu alan Tayvan yapımı Nowhere Man, 31 Ekim'de Netflix ekranlarındaki yerini alacak!