Sömestir Boyunca beIN CONNECT’te İzleyebileceğiniz Filmler

beIN CONNECT'te altyazı ve dublaj seçenekleriyle izleyebileceğiniz en eğlenceli filmler bu listede! Hazır okullar tatile girmişken çocuğunuzla birlikte güvenle ve kesintisiz izleyebileceğiz en iyi filmleri sizler için derledik. İşte sömestir boyunca çocuğunuzla birlikte izleyebileceğiniz, beIN CONNECT’in en iyi aile filmleri! Üstelik 30 gün boyunca denemesi bedava!

1. Dumbo

Dumbo

Usta yönetmen Tim Burton'ın ellerinden çıkan, Helen Aberson ve Harold Pearl'ün yer yer hüzünlü yer yer eğlenceli romanlarından uyarlanmış Dumbo, 2019'un merakla beklenen filmleri arasında yer alıyordu. Tim Burton'ın karanlıkla eğlencenin kol kola gittiği sinemasının en yeni halkasında, 'kadrolu çalışanı' haline gelen yıldız ve usta isimler dikkat çekiyor: Michael Keaton, Eva Green, Colin Farrell, Danny DeVito, Alan Arkin...

Senaryosunu Ehren Kruger'ın kaleme aldığı macera dolu aile filmi Dumbo'nun hikayesi 1919 yılında geçiyor. Bir zamanlar çalıştığı sirkin yıldız akrobatlarından olan Holt, I. Dünya Savaşı'ndan tek kolunu kaybetmiş halde döner. Sirkin sahibi Max Medici onu yeni doğmuş yavru film Dumbo'yla ilgilenmesi için görevlendirir. Dumbo özellikle devasa kulaklarıyla her görenin hayret ettiği bir fildir. Gelgelelim, bu tatlı hayvan en büyük meziyetini henüz sergilememiştir. Max'in çocukları Dumbo'nun o büyük kulakları sayesinde uçabildiğini görünce herkes bu müthiş yeteneğinin peşine düşer. Elbette kötüler de boş durmayacaktır...

Komedi ve duygusallığın dengeli bir biçimde harmanlanmasıyla 2019'un sevilen filmlerinden olan Dumbo, Sömestr tatilinde beIN CONNECT'te Tim Burton sevenlerle buluşuyor!

 

Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

2. Hızlı ve Tüylü

Hızlı ve Tüylü

2019 Alman yapımı eğlenceli ve sempatik animasyon filmi Hızlı ve Tüylü, doğduğu günden beri martı olduğuna inanmış bir ebabil olan Manou'nun başından geçen nefes kesici maceraları anlatıyor. Uçmaya çalıştığı bir gün aslında hiçbir zaman uçamayacağını öğrenen ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Maonu evden kaçarak kendi türündeki kuşlarla tanışır. Hem martıların hem de ebabillerin büyük bir tehditle karşı karşıya kalmasıyla Manou büyük bir sorumluluk üstlenecek ve her iki türün de yegane umuduna dönüşecektir. Manou'nun gerçek kimliğini de bulacağı macera dolu komedi filminin seslendirme kadrosunda Kate Winslet ve Willem Dafoe yer alıyor. 

 

Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

3. Mary Poppins: Sihirli Dadı

Mary Poppins: Sihirli Dadı

Yazar P. L. Travers'ın sevilen çocuk romanlarından uyarlanan 1964 yapımı Mary Poppins, başroldeki Julie Andrews'un da sempatikliğiyle sinema tarihinin en özel filmlerinden birine dönüşmüştür. Başı dertte bir aileye derman olacak şekilde gökten bir melek gibi gelen bir dadının maceralarını anlatan müzikal aile filmi, tam 54 yıl sonra bu kez Emily Blunt ile bir devam filmine kavuşuyor.

Mary Poppins, Michael'ın borçları yüzünden evlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Banks ailesinin yaralarına adeta merhem olmak için bir kez daha şemsiyesiyle göklerden geliyor. Filmde, başroldeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Emily Blunt'a Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Merly Streep ve Colin Firth gibi harika isimlerden oluşan bir oyuncu kardosu eşlik ediyor. Enfes müzik sekanslarıyla 4 dalda Oscar'a aday olan Mary Poppins: Sihirli Dadı, 2018 yılının en sempatik filmlerinden biri!

 

Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

4. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

2019’un en beğenilen animasyon filmleri arasında yer alan, 2020 Oscar Ödülleri'nde "En İyi Animasyon Film" dalında adaylığı açıklanan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, insanlarla ejderhaların dostane biçimde yaşadıkları ütopik bir dünyanın kapılarını aralıyor. İlk iki filmde Hiccup ve ejderhasının maceralarına tanık olduğumuz serinin bu üçüncü filminde, Hiccup'un önderliğinde kurulan bu barış dolu hayat ne yazık ki çok yakında yeni bir tehditle karşı karşıya kalacaktır. 

Dünya çapında sırasıyla 495 ve 621 milyon dolar hasılat yapan ilk iki filmden sonra yapımcıların üçüncü bir filmle Hiccup ve sevimli ejderhasının maceralarında yeni bir perde açma girişimleri de büyük bir başarıyla neticelenmişti. Nitekim ilk iki filmin animasyon dalında Oscar adaylığı elde etmesinden sonra, sevilen animasyonun devam filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya da 2020 Oscar Ödül Töreni'nde boy gösterecek.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin üçüncü filminin seslendirme kadrosu da Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen Wig ve "Game of Thrones" dizisi ile tanıdığımız Kit Harrington gibi yıldız isimlerle dikkatleri çekmeyi başarıyor! Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3, 26 Ocak 2020'den itibaren beIN CONNECT'te izlenebilecek.

5. Aladdin

Aladdin

Disney'in son dönemde eski animasyonlarının kanlı canlı oyuncularla yeniden çevrimini yapma akımından nasibini alan bir diğer yapım da Aladdin oldu. 2000'lerde aksiyon sinemasına getirdiği yeni solukla adından sıkça söz ettiren İngiliz yönetmen Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğunda oturduğu, iddialı kadrosuyla 2019'un en dikkat çekici filmleri arasında olan Aladdin'de lambadaki cine Will Smith hayat verirken Prenses Yasemin'i Naomi Scott, filme adını veren Aladdin'i ise Mena Massoud canlandırdı. 

1 milyar dolar hasılat elde eden filmin konusu malumunuz. Guy Ritchie 1992 yılındaki orijinal animasyon filminden farklı olarak öyküyü müzikal tatta izleyiciye aktarmayı tercih etmiş. Görsel anlamda hikayeyi destekleyen ve zenginleştiren dans sahneleriyle Aladdin, 2 Şubat 2020'den itibaren beIN CONNECT aracılığıyla evlerimize konuk olacak!