Sevgililer Günü'nde beIN CONNECT’te İzleyebileceğiniz Aşk Dolu Filmler

Sevgililer Günü vesilesiyle beIN CONNECT’te sevdiğinizle birlikte kanepeye kurulup izleyebileceğiniz birbirinden güzel aşk filmlerini derledik.

Her biri farklı tatlarda, izlendiğinde insanın içini ısıtacak sıcaklıkta olan sinemaseverlere hitap eden bu filmler, beIN CONNECT’in en iyi romantik filmleri! Üstelik 30 gün boyunca beIN CONNECT'i denemek ücretsiz!

 

beIN CONNECT'te yer alan tüm film ve dizileri keşfetmek için tıkla!

1. Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

Aşıklar: Sophie & Sky (Amanda Seyfried-Dominic Cooper)

“Mamma Mia”nın tam 10 yıl sonraki devam filmi olan Mamma Mia! Here We Go Again!'de, Sophie ve Sky’ın düğün günleri yaklaşmaktadır. Bir yandan Sophie’nin tatlı telaşlı düğün hazırlıklarına tanık olurken, diğer yandan da 1970’lere gidip annesi Donna’nın yaşadığı aşkları izliyoruz. Filmin merkezinde Amanda Seyfried ve Dominic Cooper’ın hayat verdiği Sophie ve Sky'ın evlilikleri olsa da, yan öykü anlamında Lily James’in hayat verdiği genç Donna’nın yaşadığı aşklara da tanık oluyoruz.

Komedi ve romantizmin müzikal bir sunumu olan Mamma Mia! Here We Go Again!, Sevgililer Günü'nde beIN CONNECT'te romantik komedi severlerle buluşuyor!


Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

2. Juliet, Naked

Juliet, Naked

Aşıklar: Annie & Tucker (Rose Byrne-Ethan Hawke)

Kocasının hayran olduğu rock yıldızıyla aşk yaşamaya başlayan Annie’nin hikayesini anlatan Juliet, Naked'in hikayesi böyle ifade edince size inanılmaz geliyor olabilir... Ancak Rose Byrne ve Ethan Hawke gibi iki usta oyuncunun performansı, bu ‘inanılmaz’ hikayeyi kolayca ‘inanılır’ kılıyor.

Chris O’Dowd’un canlandırdığı Annie’nin kocası Duncan'ın, eşini hayranı olduğu adamın elinden kurtarabilmek için attığı binbir türlü taklayı 2018'in sevilen romantik komedilerinden biri olan Juliet, Naked'i beIN CONNECT ile izleyebilirsiniz!


Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

3. Selvi Boylum Al Yazmalım

Selvi Boylum Al Yazmalım

Aşıklar: Asya & İlyas (Türkan Şoray-Kadir İnanır)

Türk sinema tarihinin en güçlü aşk hikayelerinden birine sahip olan Atıf Yılmaz imzalı film Selvi Boylum Al Yazmalım, Sevgililer Günü'nde izlemek için harika bir seçim!

“Sevgi neydi? Sevgi emekti.” diyen Asya’nın aşkta kalbini değil mantığını dinlemesi, daha doğrusu dinlemek zorunda kalması filmin sonlarına doğru izleyenlerin yüreğinde derin bir sızı bırakıyor. Kadir İnanır ve Türkan Şoray kadar, filmde fedakarlığın, dürüstlüğün timsali Cemşit’e hayat veren Ahmet Mekin’in performansını da es geçmemek lazım!

Yeşilçam sinemasının kültlerinden olan Sevli Boylum Al Yazmalım da Sevgililer Günü'nden itibaren beIN CONNECT'te sizlerle olacak!


Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

4. Sweet Home Alabama

Sweet Home Alabama

Aşıklar: Melanie & Jake (Reese Witherspoon-Josh Lucas)

Küçük bir kasabadan çıkıp New York’ta kendine harika bir iş bulmuş ve mutlu bir evlilik yapmış olan Melanie, ne yazık ki eski eşinden bir türlü boşanamamıştır. Yedi yıldır boşanmaya çalıştığı kocasını ikna etmek için memleketine geri dönen genç kadın, kısa sürede aslında ne kadar özel bir hayatı terk ettiğini anlayacaktır.

Reese Witherspoon'un hayat verdiği Melanie ile Patrick Dempsey ve Josh Lucas gibi birbirinden yakışıklı ve başarılı iki aktörün hayat verdiği Andrew ve Jake arasındaki aşk üçgenine tanıklık edeceğimiz Sweet Home Alabama, 14 Şubat'ta beIN CONNECT'te izlenebilecek en tatlı filmlerden biri!


Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!

5. Save the Last Dance

Save the Last Dance

Aşıklar: Sara & Derek (Julia Stiles-Sean Patrick Thomas)

Mamma Mia'da filme ABBA şarkıları damgasını vururken; 2000'lere damgasını vuran müzikal dram Save The Last Dance filminin temelindeki aşkı besleyen unsur: Danslar!

Taşradan Şikago’ya taşınan bir genç kız ve onun siyahi sevgilisi, aşklarına karşı oluşan önyargıları dans ederek kırmaya çalışıyorlar. Filmde, Julia Stiles ve Sean Patrick Thomas kariyerlerinin hemen başında olmalarına rağmen harika performanslar sergiliyorlar. Hem oyunculuk hem de dans anlamında yakaladıkları enfes kimyaya, Save the Last Dance'i 14 Şubat Sevgililer Günü'nde beIN CONNECT'te izleyerek tanıklık edebilirsiniz!


Bi tıkla beIN CONNECT'te ücretsiz izle!