Ocak Ayında Çıkan En Dikkat Çekici Fragmanlar

2021'ye daha yeni alışmaya başlarken senenin ilk ayı geride kaldı bile. Sinema salonlarının kapalı olduğu bu dönemlerde sinema sektörü ile ilgili belirsizlikler devam etse de geride bıraktığımız ay boyunca bizi heyecanlandıran fragmanlar izledik. Önümüzdeki aylarda izleme fırsatı bulacağımız filmlere dair en heyecan verici fragmaları sizin için bu listede sıraladık.

1. The Courier

Bu filmde Benedict Cumberbatch'i bir istihbarat görevi almış olan iş adamı Greville Wynne rolünde izleyeceğiz. Dominic Cooke'u yönetmen koltuğunda bulunduran filmde Soğuk Savaş dönemine yolculuk edeceğiz.

2. Godzilla vs. Kong

Sinematik Canavarlar evreninin bu kilometre taşında büyük ekrandan aşina olduğumuz iki ikonik canavar karşı karşıya geliyor. Tabii ki iki canavarın savaşı sırasında insanlık da arada kalıp kendisini bekleyen tehlikelerden kurtulmaya çalışıyor.

3. Cherry

Tom Holland'ı savaş sonrası travma ile uğraşmaya çalışan Ohio'lu genç bir adam rolünde izleyeceğimiz filmde özgün bir dram hikayesine ortak olacağız gibi gözüküyor. Heyecanla beklenen Cherry, Apple TV+ için çekildi.

4. Locked Down

Hem romantizm, hem soygun hem de pandemi sırasında alıştığımız hayat tarzı konularını bir araya getiren Locked Down'da Anne Hathaway ve Chiwetel Ejiofor'u birlikte izleyeceğiz. Film HBO Max için geliştiriliyor.

5. Willy's Wonderland

Veteran oyuncu Nicolas Cage, fragmanında eğlence vaad eden bu filmde sıkcı bir işe giren bir hademeyi canlandırıyor. Sıkıcı gibi gözüken bu hikayenin geri tamamını Türkiye'de beyaz perdede izleyip izleyemeyeceğimiz ise hala merak konusu. 

6. I Care A Lot

Usta oyuncu Rosamund Pike, Netflix'te izlenebilecek olan bu filmde kurnaz bir yasal vasiyi oynuyor. Peter Dinklage da oyuncu kadrsounda dikkat çeken bir başka isim.

7. The World to Come

19. yüzyıl A.B.D.'sinde geçen hikaye dönemin izolasyon ve zorluklarla dolu atmosferini izleyenler ile başarılı bir biçimde buluşturacak gibi gözüküyor. Vanessa Kirby ve Katherine Waterston oyuncu kadrsounda dikkat çeken isimlerden.

8. The Map Of Tiny Perfect Things

Daha önce dizilerden tanıdığımız Ian Samuels yönetmenliğinde çekilen The Map of Tiny Perfect Things, bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmış olan iki genç aşığın hikayesini anlatacak.