Ağustos Ayında Amazon Prime Video'ya Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Amazon Prime Video, Ağustos ayı takvimini açıkladı.

İngiltere'nin büyük futbol kulüplerinden Arsenal’in Premier League’deki başarı mücadelesine odaklanan belgesel dizi "All or Nothing: Arsenal" ve All-American Girls Profesyonel Beyzbol Liginde beyzbol oynamayı düşleyen kadınların hikayesini anlatan "A League Of Their Own" bu ay Amazon Prime Video kataloğuna eklenecek. Temmuz ayı programını kaçırdıysanız buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu listede ise sizin için Ağustos ayında Amazon Prime Video'ya gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. All or Nothing: Arsenal

Dizi - 1. Sezon - 4 Ağustos

Yapım, dünyanın en büyük futbol kulüplerinden Arsenal'ın seçkin Avrupa rekabetine geri dönmeye odaklaması ve bu süreçte yaşananların perde arkasını gösteriyor. 

2. Thirteen Lives

Film - 5 Ağustos

Tayland'da sel felaketi sonrası bir grup genç erkek ve onların futbol koçlarının sular altında kalan bir yeraltı mağarasında mahsur kalır. Gerçek hikayeden uyarlanan film, bu kaza etrafındaki kurtarma görevine odaklanıyor. 

Filmde Viggo Mortensen’i mağara arama kurtarma konusunda uzmanlaşmış İngiliz Richard Stanton karakterine hayat verirken izleyeceğiz. Colin Farrell, mağara dalışında uzman ve sualtı arama kurtarma ekibinin lideri John Volanthen olarak karşımıza çıkacak. Joel Edgerton ise 30 yılı aşkın mağara dalışı tecrübesine sahip bir anestezi uzmanı olan Dr. Richard Harris’i canlandıracak.

3. A League of Their Own

Film - 12 Ağustos

Abbi Jacobson ve Will Graham tarafından yaratılan "A League of Their Own", All-American Girls Profesyonel Beyzbol Ligi'ni denemek için Chicago'ya giden Carson Shaw'un hikayesini konu alır. Orada, profesyonel beyzbol oynamayı hayal eden başka kadınlarla tanışır. En iyi arkadaşı Clance'in desteğiyle, hayalinin peşinden gitmek için yeni bir yol çizmesi gerekiyordur. 

4. Making the Cut

Dizi (Yarışma) - 3. Sezon - 19 Ağustos

Heidi Klum ve Tim Gunn'ın sunuculuğunu üstlendiği realite programında, bir grup tasarımcı, markalarını yeni bir seviyeye getirmek için New York, Paris ve Tokyo şehirlerinde yarışıyor.