Temmuz Ayında Amazon Prime Video'ya Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Amazon Prime Video, Temmuz ayı takvimini açıkladı.

Chris Pratt'in başrolde olduğu "The Terminal" dizisi ve gençlik komedisi sevenlere "Anything's Possible" filmi bu ay Amazon Prime Video kataloğuna eklenecek. Haziran ayı programını kaçırdıysanız buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu listede ise sizin için Temmuz ayında Amazon Prime Video'ya gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. İnfaz Listesi

Dizi - 1. Sezon - 1 Temmuz

James Reece, tüm Donanma SEAL müfrezesi yüksek bahisli bir gizli görev sırasında pusuya düşürülür. Kurtulduktan sonra, olayla ilgili çelişkili hatıralarla ve suçluluğuyla ilgili sorularla ailesinin yanına döner. Yeni kanıtlar gün ışığına çıktıkça Reece, kendisine karşı çalışan ve yalnızca kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfeder.

2. James May: Our Man in Italy

Dizi - 1. Sezon -15 Temmuz

James May en sevdiği ülkelerden biri olan İtalya'yı baştan başa dolaşıyor.

Sicilya'nın başkenti Palermo'da başlayıp Dolomitler'de biten gezi, onu İtalya'nın hemen her bölgesine götürecek bir gezi.

Kültür, yemek, endüstri ve hatta biraz da spor olacak, hepsi dünyanın en çarpıcı kentsel ve kırsal arka planlarından bazılarına karşı oynanacak.

İtalyanlar iyi bir hayat yaşamanın sırrını bulmuşlar mı? Ve ülkede on bir hafta geçirdikten sonra, James gerçekten la dolce vita'yı keşfedebilir mi?

3. Don't Make Me Go

Film - 15  Temmuz

Bekar bir genç kızı olan bir baba, ölümcül bir beyin tümörü olduğunu öğrendiğinde, onu yıllar önce terk eden annesini bulmak ve hayatının geri kalanında ihtiyaç duyabileceği her şeyi öğretmeye çalışmak için bir yolculuğa çıkarır.

4. Anything's Possible

Film - 22 Temmuz

Kelsa, son sınıfını bitirmeye çalışan, kendine güvenen bir trans kızdır.

Sınıf arkadaşı Khal ona aşık olduğunda, bunun neden olabileceğini bildiği dramlara rağmen ona çıkma teklif etme cesaretini toplar.
Ortaya çıkan şey, genç aşkın sevincini, hassasiyetini ve acısını sergileyen bir romantizmdir.

5. Paper Girls

Dizi - 1. Sezon - 29 Temmuz

1988 Cadılar Bayramı gecesinden birkaç saat sonra, 12 yaşındaki dört kız bir görevle yüzleşmek zorundadır. Karmaşık bir çatışmanın içinde sıkışıp kalmışlar, dünyayı kurtarmak için zamanda yolculuk yapacaklar.