Haziran Ayında Amazon Prime Video'ya Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Amazon Prime Video, Haziran ayı takvimini açıkladı.

Platformun en sevilen yapımlarından "The Boys" dizisi ve romantik komedi arayanları sevidirecek "My Fake Boyfriend" filmi bu ay Amazon Prime Video kataloğuna eklenecek. Mayıs ayı programını kaçırdıysanız buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu listede ise sizin için Haziran ayında Amazon Prime Video'ya gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. This Is Us

Dizi - 6. Sezon - 1 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan 3 farklı ailenin yaşamları ve büyümelerini anlatan bu aile-dram dizisinde, karakterlerin yaşamları ve yolları birbirine girmeye başladığında bir kaçının aynı doğum gününü ve beklediğinizden çok daha fazlasını paylaştığını göreceksiniz.

2. The Boys

Dizi - 3. Sezon - 3 Haziran

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanmış "The Boys" dizisi, süper kahramanları hizaya getirmeye çalışan bir CIA ekibi etrafında gerçekleşen bir aksiyon hikayesini anlatıyor. Billy Butcher ve ekibi süper kahramanların arkasındaki gücü keşfettikçe başlarını zannetiklerinden çok daha büyük bir belaya soktuklarını fark ediyorlar. 

3. The Summer I Turned Pretty

Dizi - 1. Sezon - 17 Haziran

Her yaz, Belly ve ailesi, Cousins'deki Fishers'ın sahil evine gider. Her yaz aynıdır...  ta ki Belly on altı yaşına gelene kadar. İlişkiler test edilecek, acı gerçekler ortaya çıkacak ve Belly sonsuza kadar değişecek. İlk aşkın, ilk kalp kırıklığının ve büyümenin yazı - güzelleşilen yaz.

4. My Fake Boyfriend

Film - 24 Haziran

Zor durumda olan genç bir adam, en iyi arkadaşının tavsiyesine uyar ve korkunç eski sevgilisini hayatından uzak tutmak için sahte bir erkek arkadaş yaratmak için sosyal medyayı kullanır. Ama hayatının gerçek aşkıyla tanıştığında her şey ters teper ve sahte erkek arkadaşından ayrılması zor olur.

5. Chloe

Dizi - 1. Sezon - 24 Haziran

Hala annesiyle birlikte yaşayan ve geçici eleman olarak çalışan Becky, kendini Instagram'daki mükemmel hayatlarla karşılaştırır ve özellikle bir hesapla yakından ilgilenir: Chloe'ninki. Becky, görünüşte kusursuz olan Chloe'nin hayatını sosyal medya aracılığıyla saplantılı bir şekilde izler. Ancak Chloe aniden öldüğünde, Becky'nin yeni bir kimliğe bürünmesine ve Chloe'nin en iyi arkadaşı Livia ile "tesadüfi" bir buluşma planlamasına vesile olur. Becky, ikinci kişiliği Sasha aracılığıyla güçlü, sınırları aşan bir kadın kahraman haline gelir. Ancak zamanla Becky oynadığı oyunda kendini tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır.