Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (12 - 18 Aralık)

Netflix Türkiye 11 - 18 Aralık 2022 haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta da Tim Burton'ın "Wednesday"i çekerken onu 2. sırada yine, yerli distopik bilim-kurgu "Sıcak Kafa" izledi.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

1. Wednesday

Orijinal İsmi: Wednesday

Yönetmen: Tim Burton
Yapımı: 2022 - ABD

1. Sezon

Wednesday Addams'ın tuhaf Nevermore Akademisi'nde bir öğrenci olduğu yıllarını anlatan dizinin yönetmeni Tim Burton. 

2. Sıcak Kafa

1. Sezon

Konuşma yoluyla yayılan bir delilik salgını olan abuklamanın sarstığı dünyada, eski dilbilimci Murat Siyavus, bu hastalıktan gizemli bir şekilde etkilenmeyen tek kişidir. "Acımasız Salgınla Mücadele Kurumu" peşine düşen Murat, güvenli bölgeyi terk etmek ve İstanbul'un gizemli sokaklarının yıkıntıları arasında kaçmak zorunda kalır.

3. 1899

1. Sezon

Londra'dan New York'a eski kıtayı terk etmek üzere batıya giden bir göçmen gemisinde insanlar, yeni yüzyıla ve yurtdışındaki geleceklerine dair umut doludurlar. Fakat, açık denizde yüzen başka bir göçmen gemisi keşfettiklerinde, yolculukları beklenmedik bir yola sapar. Gemide buldukları şey, vaat edilmiş topraklara geçişlerini korkunç bir kabusa çevirecektir.

4. Harry ve Meghan

Orijinal İsmi: Harry & Meghan

Tür: Belgesel
Yönetmen: Liz Garbus
Yapımı: 2022 - ABD

Mini-dizi

Harry ve Meghan'ın hikayelerini kendilerinden dinleyin.

Yapım, çiftin ilişkisinin ilk günlerden, onları kraliyet ailesinden ayrılmaya iten zorluklara ve tartışmalara kadar tüm yaşananları anlatıyor.

5. The Recruit

Süre: 55dk
Tür: Dram , Suç
Yönetmen: Doug Liman
Senarist: Alexi Hawley
Yapımı: 2022 - ABD , Kanada

1. Sezon

Dizi, tehlikeli bir uluslararası güç siyasetine karışan, genç CIA avukatı Owen Hendricks'i (Noah Centineo) takip ediyor.

6. Too Hot to Handle

Süre: 40dk
Tür: Bilinmiyor
Seslendirenler: Desiree Burch
Senarist: Robin Morgan
Yapımı: 2020 - İngiltere

Gösterişli bekâr gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000 $ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor.

7. La Casa de Papel: Kore

Orijinal İsmi: Jongieui Jib

Tür: Aksiyon , Dram , Gizem , Suç
Yönetmen: Kim Hong Sun
Yapımı: 2022 - Güney Kore

1. Sezon

Gizemli Profesör yakında birleşecek Kore'nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore'den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplar.

8. Sonic Prime

1. Sezon

Dr. Eggman'e karşı verilen savaşta bir patlama gerçekleşir ve evren parçalara ayrılır. Sonic, hızlı bir şekilde paralel boyutlardan geçerek arkadaşlarını bulur ve dünyayı kurtarmak için harekete geçer.

9. Glitter

1. Sezon

Dizide, yetmişlerin renkli Polonya'sına duygusal bir yolculuk ederken kendi kurallarına göre yaşayan ve sosyal tabularla kafa kafaya mücadele eden bağımsız kadınları izliyoruz.

10. Ateşböceği Yolu

Orijinal İsmi: Firefly Lane

Tür: Dram
Yapımı: 2021 - ABD , Kanada

2. Sezon

Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olan İki sıkı dosttur. Gençliklerinde kurdukları özel bağ kırklı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder.