Now TV Dizileri

Gaddar (2024) afişi
Gaddar
Dram
2024
120dk
Türkiye
“Gaddar” dizisi askerlik dönüşü gaddar bir kiralık katile dönüşen Levent (Çağatay Ulusoy) karakterinin hikayesini merkezine alıyor. 
Korkma Ben Yanındayım (2024) afişi
Korkma Ben Yanındayım
2024
Türkiye
Ailesinin gözbebeği olan İnci (Berfin Nilsu Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu şekilde okur. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalınca üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatları sonsuza kadar değişecektir. 
Gülcemal (2023) afişi
Gülcemal
Dram , Romantik
2023
Türkiye
Annesi küçükken terk ettiği için karanlık bir insana dönüşen Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayan ancak giderek ateş ve tutku ile bir girdapta savrulan aşkını konu alıyor. Gülcemal annesiyle olan çatışması sırasında hiç hesapta olmayan aşkın mı yoksa kinin mi galip geleceğine karar verirken, Deva ise aşkın imkansızlığıyla karşı karşıya kalacaktır.
Kızıl Goncalar (2023) afişi
Kızıl Goncalar
Dram
2023
Türkiye
Dizide, idealist bir doktor olan Levent (Özcan Deniz) ile muhafazakar bir ailede büyüyen Meryem'in (Özgü Namal) hikayesi anlatılacak.
Yabani (2023) afişi
Yabani
Dram
2023
120dk
Türkiye
Hikaye, köklü bir aileden kaçırılan ve sokaklara düşen bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Yıllar sonra evine döndüğünde yeniden kendini keşfetme mücadelesini konu alıyor.
Kirli Sepeti (2023) afişi
Kirli Sepeti
Dram
2023
120dk
Türkiye
Dizide İstanbul'un zengin muhitlerinden birindeki butik bir sitede çalışan hizmetliler ve iş verenleri arasındaki uçuruma ve iç içe geçmiş hayatlarına tanıklık ediyoruz. Aşka, sırlara ve yalanlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren öyküsü.
Hudutsuz Sevda (2023) afişi
Hudutsuz Sevda
2023
Türkiye
Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), küçükken kan davası sebebiyle babasını kaybedip İstanbul'a sürülür. 20 yıl sonra memleketi Karadeniz'e döner. Burada aşık olduğu kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenmeyi ve onunla yeni bir hayat kurmayı planlar. Fakat intikam almayı düşleyen Halil İbrahim'in hayatı, Leto’lardan Zeynep’in  (Miray Daner) çıkması ile tersine dönecektir.
Şahane Hayatım (2023) afişi
Şahane Hayatım
Dram
2023
Türkiye
Dizi, hayatta yüzleşmek zorunda kaldığı haksızlıkları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in hikayesini merkezine alıyor.