Kenan İmirzalıoğlu

Uzun Hikaye fragmanı 2
Kenan İmirzalıoğlu profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.3/ 10
2347 oy
3133 kullanıcının favorisi

Kenan İmirzalıoğlu

Türkiye

18 Haziran 1974

Biyografisi

1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

 

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır.Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır.2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır.2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol . 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır.2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır. 2012 de başlayan karadayı filminde Mahir KARA karakterini canlandırmış ve dizi halen devam etmektedir

 

2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 30 Ağustos 2013, 15:58

Artık kendisini hiç sevmiyorum...

4
+12
Araszade (Figuran) | 26 Kasım 2012, 20:32

Bazı kızlar diyo ya hani işte şu yakışıklı bu yakışıklı diye . Genelde de erkekler karşı çıkar o yakışıklı mı falan diye . Erkek olarak söylim işte bu adam çok yakışıklı . Hani salak salak millete ağzının salyası akarak bakan kızlar bakıcaksanız bu adama bakında bizde karşı çıkmayalım . Jason Statham adını nerde görsem filmini izlerim . Aynısı Kenan İmirzalıoğlu içinde geçerli benim adıma . Çok çok severim ve hayranlık duyarım . Allah yolunu açık etsin Türkiyede sayılı oyunculardan birisi .

1
+5
Tüm yorumlar (686)
kuzeyfirtinasi (Amatör) | 12 Ağustos 2014, 13:26

ben bu aktörü sevemedim gitti nedense.

Cevap Yaz
-1
+0
furkandr (Amatör) | 06 Ağustos 2014, 18:57

her yönüyle mükemmel oyuncu

Cevap Yaz
0
1
NathaliieKelley (Dublör) | 23 Temmuz 2014, 10:58

Türkiye'nin en iyi, başarılı, yakışıklı, karizmatik adamı denildiğinde akla gelen tek isim. Sayılı erkek oyuncularındandır. Bütün yer aldığı projeler hepsi birbirinden muhteşem eserler ve yine her oynadığı projede ödül alan bir oyuncudur hem kendi açısından hemde oynadığı projeye ödül alma hakkına sebep olan bir oyuncudur. Bir dizi veya filmde oynaması demek o filmin muhteşemliğine gebesi demektir şahsımca ki herkes beğenerek izliyor yer aldığı yapımları. Çok seviyor vede sayıyorum. Kenan gibi bir oyuncu kolay kolay gelmez çok kaliteli vede asla kalitesini düşürmeyen, o kadar dizi ve film teklifi gitmesine rağmen kendine uygun seçimler yapan bir oyuncu. Bütün rol aldığı filmleri, dizileri büyük bir zevkle izlerim hepsi efsaneleşmiş ve çok beğenilen yapımlardır. Onu görmek ve resim çekilmek çok istiyorum hatıra olarak. Dilerim bir gün görmek nasip olur, en büyük hayranlarındanım..

Cevap Yaz
0
1
ebru212 (Figuran) | 14 Temmuz 2014, 14:31

Yakışıklılığından önce çok efendi birisi.. Duruşu, tavırları, konuşması gerçekten örnek olacak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca gülmek bir insana bu kadar mı çok yakışır??

Cevap Yaz
0
1
elfzeus (Amatör) | 24 Haziran 2014, 13:56

işte bıyığın çok yakıştığı adamlardan biri daha.. bu adam bıyık bıraksın sıkılmadan oturup izlerim sanat eseri gibi :) ve dün gece anladım ki harika bir sunucu.. özellikle şu -bence gereksiz ama- ödül törenlerinde elini ayağını nereye koyacağını bilemeyen, sürekli aksatmalara sebep olan sunucu vasfı bulunmayan insanları seçmektense Kenan gibi cool bir adamı seçmeliler.

Cevap Yaz
-1
+3
Görüşleriniz