Kenan İmirzalıoğlu

Uzun Hikaye fragmanı 2
Kenan İmirzalıoğlu profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.3/ 10
2373 oy
3181 kullanıcının favorisi

Kenan İmirzalıoğlu

Türkiye

18 Haziran 1974

Biyografisi

1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

 

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır.Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır.2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır.2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol . 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır.2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır. 2012 de başlayan karadayı filminde Mahir KARA karakterini canlandırmış ve dizi halen devam etmektedir

 

2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Star) | 30 Ağustos 2013, 15:58

Artık kendisini hiç sevmiyorum...

5
+12
Araszade (Figuran) | 26 Kasım 2012, 20:32

Bazı kızlar diyo ya hani işte şu yakışıklı bu yakışıklı diye . Genelde de erkekler karşı çıkar o yakışıklı mı falan diye . Erkek olarak söylim işte bu adam çok yakışıklı . Hani salak salak millete ağzının salyası akarak bakan kızlar bakıcaksanız bu adama bakında bizde karşı çıkmayalım . Jason Statham adını nerde görsem filmini izlerim . Aynısı Kenan İmirzalıoğlu içinde geçerli benim adıma . Çok çok severim ve hayranlık duyarım . Allah yolunu açık etsin Türkiyede sayılı oyunculardan birisi .

1
+5
Tüm yorumlar (697)
dervisburak_karagoz (Amatör) | 23 Mart 2015, 23:11

Karizmasına hastayım kesinlikle olduğu yeri hak etmiyor daha iyi yerlere layık gerçek hayatta tanışma fırsatım olur inşallah.

Cevap Yaz
0
0
SenaristEge (Amatör) | 15 Mart 2015, 01:05

Kaliteli adamda dizileri bırakması lazım.Çok iyi projelerde yer alabilir

Cevap Yaz
0
1
nazlihll (Amatör) | 06 Şubat 2015, 20:43

izlemediğim dizisi olmayan filmlerinin hiç birinin nedense izlemediğim adam., Kenan imirzalioğlu bence olduğu yeri hak etmeyen ve malesef yapımcıların bir türlü koydukları kalıptan çıkmasına izin erilmeyen ve kadri kesinlikle yıllar sonra anlaşılacak yeşilçam oyunculuk gücüne hakim bir oyuncu, ama gel gör ki yapımcı ve senaristlerin elinde savrulan ve yeteneğinin ortaya çıkmasına izin verilmeyen bir aktör !! yani şu adama sürekli bir şeyleri çözme mecburiyetin de bırakılması gerçekten tam anlamıyla bir dramdır ! ya akıl işimi taa Acı Hayat'tan bu yana bu adam hep intikam peşinde gezen bir deli fişek olmak zorunda mı ? Ezelde Acı Hayat'ta kendisini terk eden nişanlı dramı devam eder zavallının hep terk edilir hep intikam alır !! Karadayı desen 3 sezondur bir adamın kabadayılığa giden efsanesinin yanından geçmeyen bir hikayeyi izler durur Türk izleyicisi ,aslında bu Kenan İmirzalıoğlunu tanıdığımız O pazarertesi gecesinin verdiği bir alışkanlıktır ki (bu Deli Yürek le başlamıştır ) kimse fark etmez! izler durur bu diziyi . işte filmin koptuğu yerde işte burasıdır !! ya bu adamın gülüşü çok güzel komedi oynatsak ne olur demez nedense kimse yazık günahtır be ne istiyorsunuz bu güzelim insandan bırakın şu adamın yakasını !! yıllarca komedi oynayan adamlar dram yapmaz dediniz adamlar bir dram filminde oynadı gişeler yıkıldı BKNZ: Şener Şen, Kemal Sunal, Şevket Altuğ, Uğur Yücel; örnekleri çoğalmak mümkün malesef ki imzirzalioğlu bu trajedinin tam tersi dram dram neye kadar !! bırakın bu adamı da önü açılsın ya !! güldürür bu adam ama işte kafalar değişmeyince bır sonraki sezonda gene bir atlama zıplama sağımıza dönüp bir silah tutma, onun bunun kafasına sıkma falan filan işte acı hayat devam eder gider....

Cevap Yaz
0
2
cem_guler_315 (Amatör) | 31 Ocak 2015, 18:01

Türkiyenin en iyi oyunularından biridir kıvanç tatlıtuğla kıyaslanamaz bile çünkü kıvançtan daha bir karizmatik daha bir ağır havası var.Tek eleştirim keşke televizyon projeleri yerine yoğun bir şekilde sinemada görünseydi çünkü sinemaya daha yakışıyor favori filmim kabadayı.

Cevap Yaz
0
1
Hndbrn (Figuran) | 30 Ocak 2015, 15:11

adam karizma abi oyunculukta iyi

Cevap Yaz
-1
+1
Görüşleriniz