Kerem Bürsin

Güneşi Beklerken
Kerem Bürsin profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.6/ 10
192 oy
159 kullanıcının favorisi

Kerem Bürsin

Türkiye

04 Haziran 1987

Biyografisi

Kerem Bursin, 1987 doğumlu sinema oyuncusu. 15 yaşındayken gittiği Amerika'da, eğitimini Boston Emerson College'da tamamladı. Daha sonra sinemaya adım atmak için Los Angeles'a gitti. Burada ünlü yapımcı Roger Corman tarafından keşfedildi ve Sharktopus, The Living Dead gibi filmlerinde oynadı.

Daha sonra Türkiye'ye dönerek Güneşi Beklerken dizisindeki Kerem Sayer karakterini canlandırdı. Bu rolüyle kendi ülkesinde de büyük bir popülariteye ulaştı, özellikle genç kızların sevgilisi oldu. 2014 yılının başında rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile birlikte oldukları iddia edildi.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 3 Yapım

Popüler Yorumlar
Dapoet (Artist) | 31 Ocak 2014, 18:20

Bence itici bir karakter. Beyaz Show da izledim kendisini o nasıl bir öz güvendir abi daha dün başladın ne oluyoruz? Isınamadım oyunculuğunu da beğenmiyorum daha çok ekmek yemesi lazım..

4
+6
dogukan35 (Efsane) | 23 Ekim 2014, 01:13

Buraya bir not düşmek isterim.. Ben çok farklı düşünüyorum ben Kerem Bürsin hakkında.. Eleman yakışıklı birisi karizmatik evet sonuna kadar katılıyorum ancak olması gereken alan "mankenlik" diye düşünüyorum.. Nedeni ise; Mimiklerinin olabildiğince yetersizliğiyle beraber çok kaskatı bir görünüşe sahip.. Ha ilerleyen zamanlarda alacağı yardımlarla beraber düzelebilir ancak şu ana kadar bende oluşturduğu izlenim böyle.. Yine de sanat hayatında başarılar..

0
+6
Tüm yorumlar (55)
buselei (Dublör) | 16 Haziran 2015, 18:42

Fazla abartıldığını düşünmekteyim

Cevap Yaz
0
0
MustaFuck (Dublör) | 15 Haziran 2015, 20:54

Şeref meselesinde cidden çok iyi oyunculuk sergiledi.

Cevap Yaz
0
0
Nightingale (Profesyonel) | 04 Haziran 2015, 15:48

Oyunculuk onun işi değil. En iyisi manken olsun.

Cevap Yaz
0
2
vascodaGama (Dublör) | 20 Mart 2015, 22:32

Türkiye'ye düştüğü an özenti bir gençlik dizisinde rol aldı, popüler kültürün ekmeğini yedi, şimdi de başka bir dizide görüyoruz onu. İki dizide oynadığı karakterler farklı olmasına rağmen adam aynı adam, Beyaz Show'da nasıl davrandıysa öyle davranıyor. Yani bu adam oyunculuk yapmıyor. O kocaman egosuyla replik okuyor. Şimdi gelelim işin Unutursam Fısılda kısmına. Oyunculuk kariyeri için dönüm noktası olan bu filmde görüyoruz ki adamımız gayet normal bir Türkçe ile o peruğa rağmen oldukça yakışıklı, yetenekli. Demek ki yönetmen biraz yönlendirmeli bu adamı. Yoksa o Amerikan aksanlı Türkçesiyle, o Kerem Bursin'i öne çıkaran kasılmalarıyla elle tutulur bir şey koyamaz ortaya.

Cevap Yaz
0
4
ertu43 (Dublör) | 03 Mart 2015, 15:17

bu çocuk amerikada figürandı burda bayağı ünlü oldu gerçekten bizim ülkemizden neden değerli yapımlar ortaya çıkmamasının nedeni ama kerem bürsin en azından oyunculuk altyapısı var best modelden çıkıp oyuncu olanlardan değil türkiyedeki en iyi aktörleri say deseniz herkes kenan kıvanç burak hatta ve hatta çağatay der ama bu adam en azından oyuncu bu arada diğerlerini küçümsemek için demedim yoksa oyunculuk olarak sırala deseniz kıvanç kenan kerem burak çağatay olarak sıralarım

Cevap Yaz
0
2
Reklamı Aç
Görüşleriniz