1 Kezban 1 Mahmut

8,4 48 oy

1 Kezban 1 Mahmut Dizi Konusu

Türkiye’de internet üzerinden yayın yapan dizi sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Fakat son zamanlarda yapılan yeni atılımlar ile gelişen dizi sektörü, kendini internete de kaydırmış durumdadır. Delivizyon tarafından yayınlanmaya başlayan yeni dizi de özellikle ülkemizde bu sektörde yaşanılan gelişmeleri göstermeye yetiyor.
1 Kezban 1 Mahmut dizisi 1 Mayıs 2013 tarihinde ilk bölümü ile piyasaya girdi. Komedi türünde bir dizi olan 1 Kezban 1 Mahmut, sadece internet üzerinden yayın yaparak hizmet vermektedir. İlk bölümü 25 dakika olan dizi, güncel esprileri ve eğlenceli konusu ile izleyenlerin beğenisini topladı. Cenk Çelik‘in yönetim yazdığı dizinin oyuncu kadrosu da bu sektörün genç isimlerinden oluşmaktadır.
Kezban rolünde karşımıza çıkan isim Esin Yıldız oluyor, bu karakterin karşısındaki isim ise Mahmut. Bu karakteri canlandıran isim Ercan Zincir. Ayrıca dizide Cenk Hakan Köksal ve Merve Dalar da rol almaktadır. 2013 Delivizyon yapımı internet dizisi 1 Kezban 1 Mahmut‘u izlemek için bu dizinin websitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Devamını Oku

1 Kezban 1 Mahmut Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Halil Kaya Özer Favori: 25 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 46 kullanıcı 1 Kezban 1 Mahmut dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Hwoaranq