Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Görünmez Adam

Hollow Man

Bütün Fragmanlar ►
Görünmez Adam (2000) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.5 / 10
444 oy

8 Eylül 2000

2000 - ABDAlmanya

Bilim KurguAksiyonGerilim

119 Dak.

Gary Scott Thompson Andrew W. Marlowe

323 kullanıcının favori filmi

572 kullanıcı, Görünmez Adam filmini izledi.

Görünmez Adam Film Konusu

Başarılı bir bilim adamı olan Sebastian Caine tam görünmezlik sağlayan bir serum yaratır. Bulduğu formulü kullanan Caine görünmez olur ancak ondaki bu değişim beraberinde önceden tahmin edilmeyen bir güç getirir. Bu güç Caine'e ahlaki değerlerini unutturacak ve hem tehlikeli hem de korkutucu olaylara neden olacaktır.
Hollow Man, Birleşik Devletler hükümetinin yürüttüğü çok gizli bir görünmezlik projesinin başındaki zeki, karizmatik ama kibirli bir bilim adamı olan Caine'in başına gelenleri konu alıyor. Caine formülü hayvanlar üzerinde başarıyla uyguladığını gördükten sonra Pentagon'un emirlerine karşı geliyor ve deneyi kendi üzerinde de yapıyor.
Fakat asıl sorun, bu tehlikeli kumarın geri dönüşünün olmadığı anlaşıldığında ortaya çıkıyor. Görünmez adam Caine ve yardımcıları Linda McKay ve Matthew Kensington formülün verdiği etkiyi tersine döndürmeye çalışıyorlar. Fakat içindeki megalomanyak özellikleri yüzeye çıkan Caine, bir anda yeni gücünün sarhoşluğuna kapılıyor. Durum hiç beklenmedik bir hal alıyor Caine artık yardımcılarını kendi varlığına karşı bir tehdit olarak görmeye başlıyor.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen LENIX
Görüşleriniz