Kan Nehri

4,8 15 oy

Kan Nehri Film Konusu

1969 yılı, Clark ve Summer’ın mutlu bir evlilikleri vardır, ve çocuk bekliyorlardır. Summer ve Clark’ı ilk olarak, Summer’ın ailesine hamileliği ile ilgili güzel haberi vermek için Arizona’ya doğru yol alırlarken Californiya’yı geçerlerken görüyoruz. Hiç sonu yokmuş gibi görünen ıssız çölde ilerlerler ve lastikleri patlar. Büyük bir kaza geçirirler, neredeyse ölümcüldür. Sürünerek çıkarlar, yaralanmış ancak canlıdırlar, Summer karnındaki bebeğinin zarar görmüş olabileceğinden çok korkar. Haritadaki en yakın yer, adı kulağa hiç te hoş gelmeyen Blood River (Kan Nehri) kasabasıdır; orada Joseph adında bir yabancıyla tanışırlar. Joseph ve Clarke arasındaki didişme giderek alevlenir, ve karakterlerimizi içinize işleyecek kadar şiddetli, yıkıcı ve şok edici bir sonuca doğru götürür.
Blood River insanların nadiren göründükleri gibi oldukları, herkesin bir sırrının olduğu ve azının (ya da hiçbirinin), sağ kalabildiği uç noktalardaki bir dünyaya yapılan bir yolculuk.

Devamını Oku

Kan Nehri Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Adam Mason , Mary Church , Patrick Ewald , Shaked Berenson , Timothy Patrick Cavanaugh , Eric Aulabaugh , Lee Librado Favori: 2 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 3 kullanıcı Kan Nehri filmini izledi
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!