Cennetin Ötesi Film Konusu

Zengin bir ögrenci, şehrin yanlış yakasından bir genç kız ve onun erkek arkadaşı. Beklenmedik bir sekilde hayatlarının en güzel yazında çakışır.

Kelly Morse(Chris Klein) kendini beğenmiş, saygısız asla yolu küçük kasaba insanları ile çakışmayacak zengin çocuklarından biridir. Harika yeni arabası ile küçük bir geziye çıktığında bu küçük şehir insanları ile arasında çıkan tatsızlık yüzünden Jasper(Josh Hartnett) ile bir araba yarışına tutuşurlar. Jasper’in kız arkadaşı Samantha’nın da seyrettiği yarış çok kötü sonuçlanır. Oranın pek popüler olan büfesini altüst eden bir kaza yaparlar. Büfenin sahibi Samantha’nın annesidir.

Mahkemenin her ikisine verdiği ceza büfeyi ortaklaşa tamir etmeleridir. Bu yalnızca Kelley’nin yaz için yaptığı planları yıkmakla kalmaz aynı zamanda bu birbirlerinden hiç hoşlanmayan iki genç adamı da sinirlendirir.

Samantha ile Kelley tekrar karşılaştıklarında aralarındaki çekim gücü daha da güçlenmiş ve bir aşka dönüşmüştür.

Devamını Oku

Cennetin Ötesi Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: David T. Friendly , Jeffrey Downer , David Higgins Favori: 22 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 11 kullanıcı Cennetin Ötesi filmini izledi Filmi Ekleyen: blue67

Foto Galeri

Tümünü Gör