Astro Boy

7.9 282 oy

Astro Boy Film Konusu

Astro Boy (Freddie Highmore), futuristik Metro City’de yaşayan inanılmaz güçlere sahip genç bir robottur. Dahi bilim adamı Dr. Tenma (Nicolas Cage) tarafından yaratılmıştır. Pozitif “mavi” enerji ile donatılan Astro Boy’un süper güçleri, x-ray görüşü, inanılmaz hızı ve uçma yeteneği vardır.
 
Çevresinden kabul görme isteğiyle bir yolculuğa çıkan Astro Boy, yol boyunca birbirinden renkli karakterlerle karşılaşır ve tanışır. Maceraları sırasında insan olmanın keyfini ve duygularını keşfeder.Arkadaşlarının ve ailesinin tehlike altında olduğunu öğrenince müthiş süper güçlerine başvurmaya karar verir ve Metro City’e dönmek ve  sevdiklerinin  hayatını kurtarmak için harekete geçer. Bu müthiş serüveninde kahraman olmanın ne anlama geldiğini de öğrenecektir.

Devamını Oku

Astro Boy Filmi Seslendirenler

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Nicolas Cage Charlize Theron Samuel L. Jackson Kristen Bell Freddie Highmore Senaryo: Timothy Harris Yapımcı: Diğer Adı: Astroboy Favori: 195 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 259 kullanıcı Astro Boy filmini izledi Filmi Ekleyen: djmslx