Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Bir Fragman Daha!

13.12.2019 11:23

Star Wars üçlemesinin son filmi  Star Wars: The Rise of Skywalker'den bir fragman daha yayınlandı.

 

20 Aralıkta vizyonda hayranları ile buluşacak Star Wars: The Rise of Skywalker geçtiğimiz günlerde yayınladığı iki yeni fragmandan önce; 22 Ekim tarihinde final fragmanı başlığı ile bir video yayınlamıştı. Ancak yapımcılar da izleyiciler kadar heyecanlı olacak ki; J.J. Abrams’ın yönetmenliğini üstlendiği filmden bir video daha paylaşıldı.

 

LucasFilm ve Disney'in ortaklığında hayata geçen Star Wars: The Rise of Skywalker’ın konusu ise şöyle; Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından Kylo Ren, Büyük Lider olarak atanmıştır. Çok kısa bir süre sonra ise Rey kendi içindeki gücü benimsemiş ve onu geçmişe hapseden bağlarından kurtulmak için elinden geleni yapmaya başlamıştır. Bu sırada Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel kaoslar yaşanmaktadır çünkü Yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmakta olan galaksideki düzen bozulmaya başlamıştır...

 

 Star Wars: The Rise of Skywalker’ın oyuncu kadrosu ise  Oscar Isaac , John BoyegaDomhnall GleesonMark HamillBillie LourdLupita Nyong'ORichard E. GrantKeri Russell, Dominic MonaghanKelly Marie TranJoonas SuotamoBilly Dee WilliamsAnthony Daniels gibi isimlerden oluşuyor.

 

 Star Wars: The Rise of Skywalker’ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanları da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.