Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler (7 - 13 Ağustos)

Netflix Türkiye 7 - 13 Ağustos haftasında en çok izlenen 10 diziyi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen dizileri listeledi. Listede başı bu hafta da 2. sezonu ile "Terzi" çekerken 2. sırada dizinin 1. sezonu yer alıyor.

"Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

Kaynak: Netflix Top 10

1. Terzi

2. Sezon

Ünlü terzi Peyami, en yakın arkadaşının müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız umulmadık şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.

2. Terzi

1. Sezon

Ünlü terzi Peyami, en yakın arkadaşının müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız umulmadık şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.

3. Mükemmel Bir Hikâye

Orijinal İsmi: Un cuento perfecto

Tür: Komedi
Yönetmen: Chloé Wallace
Senarist: Marina Pérez
Yapımı: 2023 - İspanya

1. Sezon

Kendi düğününden kaçan Margot, hayattaki amacını kaybetmiş gibi hissetmektedir. Ama deli dolu David sayesinde yolunu tekrar bulabileceğinin henüz farkında değildir.

4. The Witcher

3. Sezon

Rivialı Geralt, "witcher" denilen, para için canavarları öldüren özel güçlere sahip bir mutanttır. Nilfgaard imparatorluğunun topraklarını genişletmek istemesi nedeniyle içinde bulunduğu ülke kargaşa içindedir. Bu mücadelenin kurbanları arasında Cintra Prensesi Cirilla ile Geralt'ın kaderleri de çok geçmeden kesişecektir. Bu arada, Geralt'ın maceralarında başka bir figür daha ön plandadır: bir cadı olan Yennefer.

5. Gabby'nin Hayal Evi

Orijinal İsmi: Gabby's Dollhouse

Süre: 24dk
Tür: Animasyon , Çocuk , Komedi
Yönetmen: Dan Riba
Yapımı: 2021 - ABD , Brezilya

8. Sezon

Gabby ve yardımcısı Pandi Pati bir dizi animasyon macera için bir arada. Sevimli kediler, tuhaf el işleri, rengârenk ve sihirli bir dünya bizleri bekliyor.

6. Manifest

1. Sezon

Montego Hava Yolları’nın 828 numaralı uçağı ufak bir türbülans atlatıp iniş yaptıklarında, yolcular ve uçak personeli rahatlamıştı. Ancak havada geçirdikleri birkaç saat içinde, yere indiklerinde fark ettiler ki bildikleri dünyadan 5 yıl sonrasındaydılar. Tüm dünya, yolcuların ve uçak personelinin ailesi onları ölü sanmıştı. İkinci bir şans olarak değerlendirdikleri bu anormalliğin ardından yolculardan bazıları görüntüler görmeye ve bazı sesler duymaya başlar, acaba bu gizem çözülebilecek midir?

7. Fatal Seduction

1. Sezon

Evli bir kadın, hafta sonu evden uzakta arzularını uyandıran tehlikeli bir geziye çıkar ancak bu macera trajik bir şekilde sona erer. Ona yakın insanların doğruyu söyleyip söylemediğini sorgulamaya başlar.

8. Güneşin Karanlığında

2. Sezon

Bir kaza sonrası gözden düşen Los Angeleslı yetenekli avukat Mickey Haller, aldığı cinayet davasıyla kendiyle özdeşleşen Lincoln'ünde kariyerine yeni bir başlangıç yapar.

9. Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

Orijinal İsmi: Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

Süre: 94dk
Tür: Belgesel , Komedi
Oyuncular: Cem Yılmaz
Yönetmen: Murat Dündar
Yapımı: 2021 - Türkiye

Ünlü komedyen Cem Yılmaz bu hicivsel ve samimi stand-up gösterisinde sosyal medya, Türklerin yurt dışı tatilleri ve kendi çocukluğu hakkında hikâyeler anlatıyor. 

10. Om Nom Stories

Tür: Animasyon , Komedi
Seslendirenler: Barrett Leddy
Yapımı: 2011 - Rusya

1. Sezon

En sevimli yeşil canavar Om Nom'un onu dünyalara, zamanlara, kariyerlere ve sayısız komik duruma götüren heyecan verici maceraları.