Super Bowl 2019'dan Merakla Beklenen Filmlerin Videoları

Bu yıl 53. defa düzenlenen Amerikan futbol ligi şampiyonluk maçları Super Bowl'a, 2019'un en çok beklenen filmlerinin özel teaserları damga vurdu. Biz de sizler için, Super Bowl'a özel olarak hazırlanmış teaserları derledik, iyi seyirler!

1. Alita: Battle Angel

Tüm gelecek hikayelerindeki gibi dünya asil ve zenginler, fakir ve serseriler olarak ikiye bölünmüş. İyi vatandaşlar Tiphares’te varlık içinde yaşarken alt tabaka Scrap Yard adlı bir harabe şehirde yaşam savaşı veriyor. Tiphares’ten kovulmuş eski bir vatandaş olan doktor Ido'nun yaralı bir cyborg kızı olan Alita'yı onarmasıyla, Alita’nın kimlik arayışına tanıklık edeceğiz. Oyuncu kadorsunda Rosa Salazar, Christoph Waltz, Mahersahala Ali ve Eiza González gibi isimlerin yer aldığı Alita: Battle Angel filmi 15 Şubat 2019'da vizyonda olacak!

2. Captain Marvel

Eski savaş uçağı pilotu Carol Danvers'ın (Brie Larson), edindiği süper güçler sayesinde Captain Marvel oluşunu ve Dünyayı işgal etmek isteyen 2 uzaylı ırkına karşı dünyayı savunmasını izleyeceğiz Captain Marvel filminde. Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin yazıp yönettiği yeni süperkahraman filmi 8 Mart 2019 'da vizyona girecek!

3. Wonder Park

Hayalperest bir kız olan June, ormanın derinliklerindeki gizemli bir eğlence park keşfeder. Onlarca oyuncağın ve birçok hayvanın bulunduğu Wonderland, June'un tam hayallerindeki yerdir. Fakat eğlence parkı tehlike altındadır ve June ve sevimli dostlarının orayı kurtarıp tekrardan eski büyüleyici haline getirmelerini Wonder Park filminde izleyeceğiz. Seslendirme kadrosunda Brinna Denski, Mila Kunis, Jennifer Garner ve Ken Hudson Campbell gibi isimlerin yer aldığı yeni animasyon filmi 15 Mart 2019'da vizyona girecek!

4. Us

Adelaide ve Gabe Wilson çifti, 2 çocuklarıyla Kuzey Kaliforniya sahil kıyısında bulunan evlerine giderler. Tyler ailesi ilte geçirdiği bir günün ardından Adelaide, ailesinin başına kötü şeyler geleceğini düşünerek paranoyaklaşmaya başlar. Ailenin, gece yolda el ele tutuşmuş 4 kişiyi görmesiyle işler daha da garipleşecektir; çünkü gördükleri dörtlü kendilerinin birebir kopyalarıdır. Başrollerinde Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisaberh Moss ve Tim Heidecker gibi oyuncuların olduğu Us filmi 22 Mart 2019'da vizyona girecek!

5. Avengers: Endgame

Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğiz Avengers: Endgame filmi, 26 Nisan 2019'da vizyondaki yerini alacak!

6. Toy Story 4

Toy Story ve Toy Story 2 filmlerinin yönetmeni John Lassater; Woody, Buzz Işıkyılı ve diğer tüm oyuncakların yeni hayatlarına ve geri dönüşüm projesi ile yaratılan Fokry'nin macerasına tanıklık edeceğimiz filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu ise üç Oyuncak Hikayesi filminin de yazarları olan Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter ve  Lee Unkrich tarafından yazılan bol ödüllü animasyon serisinin son filmi Toy Story 4, 21 Haziran 2019'da vizyona girecek!

7. Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw

Kanunsuz bir kaçak olan Shaw (Jason Statham) ile sadık kanun adamı olan Hobbs (Dwayne Johnson), görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirine zıt iki adamken, birbirlerine güvenmeseler bile insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik bir tehdidti durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur. Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off'u olan Hobbs & Shaw filmi 2 Ağustos 2019'da vizyona giriyor!

8. Scary Stories to Tell in the Dark

Bir grup genç, nefes kesici bir şekilde korkunç ölümleri kapsayan bir takım gizemleri çözerek kasabalarını kurtarmak için korkularıyla yüzleşeceği roman uyarlaması olan yeni korku filmi Scary Stories to Tell in the Dark, oyuncu kadrosunda Zoe Margaret Colleti, Gill Bellows, Austin Abrams ve Lorainne Toussaint gibi isimlere yer veriyor. Fakat filmin vizyon tarihi henüz belli değil.