Netflix Türkiye İçerik Listesi - Mayıs 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Mayıs 2019 takvimi sizlerle!

1. Undercover Sezon 1 (3 Mayıs)

Dünyanın en büyük ekstazi üreticilerinden olan Ferry Bouman’ın (Frank Lammers) hikayesini anlatan Undercover dizisinde; Hollanda-Belçika sınırındaki villasında lüks bir hayat sürerken, Bouman'ın bölgesine taşınan iki gizli ajan (Anna Drijver & Tom Waes) onun yaşantısına sızıp şebekesini çökertmeye çalışacaktır. Netflix'in ilk Hollanda-Belçika yapımı olan drama dizisi, 3 Mayıs'ta ekranlardaki yerini aldı!

2. The Last Summer (3 Mayıs)

Şikago'da lise son sınıf bir grup öğrenci, sınav stresini geride bırakıp üniversiteye başlamadan önceki yaz tatilinin tadını doyasıya çıkarmayı ve eğlenmeyi planlamıştır. Son yazlarını arkadaşlık, aşk ve aile üçgeni arasında geçiren gençler, bir yandan da yetişkin olmasının beraberinde getirdiği sorunlarla başa çıkmaya çalışacaktır. Sosie Bacon, Tyler Posey, Maia Mitchell ve Jacob Latimore gibi isimlerin yer aldığı The Last Summer, 3 Mayıs'ta Netflix gençlik dizilri arasıdaki yerini aldı!

3. Tuca and Bertie Sezon 1 (3 Mayıs)

Aynı apartmanda yaşayan özgüveni yüksek ve gürültücü tukan Tuca (Tiffany Haddish) ile kaygılı ve gergin ötücü kuş Bertie'nin (Ali Wong) arkadaşlığını konu alan yeni Netflix animasyon dizisi Tuca and Bertie, 30'lu yaşlardaki iki kadının yakın arkadaşlığını ve sorunlarını gözler önüne serecek. Dizinin perde arkasında BoJack Horseman ekibinden Raphael Bob-Waksberg, Lisa Hanawalt, Noel Bright ve Steven A. Cohen var. 

4. Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (3 Mayıs)

Karizması sayesinde kadınlara yaklaşarak, tecavüz ettikten sonra onları öldüren ve 1989 yılında idam edilen seri katil Ted Bundy'nin (Zac Efron) hayatının, sorunlu bir ilişki yaşadığı kız arkadaşı Liz'in (Lily Collins) perspektifinden aktarılacak biyografik film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile 3 Mayıs'ta Netflix filmleri arasındaki yerini aldı! 

5. Dead To Me Sezon 1 (3 Mayıs)

Öfke sorunlarına ve tuhaf bir mizah anlayışına sahip Jen (Christina Applegate), kocasının cinayete kurban gitmesiyle genç yaşta dul kalan bir kadındır. Kocasının acısını atlatamayan Jen'in hayatına, kendinden tamamen farklı ve özgür ruhlu Judy'nin (Linda Cardellini) girmesiyle aralarında güçlü bir arkadaşlık filizlenir ve Jen'in yaşamı tamamen değişir. Netflix'in yeni kara komedi dizisi Dead To Me, 3 Mayıs'ta izleyicilerin beğenisine sunuldu. 

6. Lucifer Sezon 4 (8 Mayıs)

Aslında yeryüzüne düşmüş bir melek olan Lucifer Morningstar (Tom Ellis), Cehennem Lordu olduğu mutsuz hayatını terk eder ve melekler şehri olarak bilinen Los Angeles'a yerleşir. Yardımıcı Mazikeen ile Lux adında bir bar açıp gününü gün ettiği bir yaşam sürerken, ünlü olmasına yardım ettiği bir kadın barın önünde öldürülünce yolu Los Angeles Polis Departmanı ile kesişir ve suçluları cezalandırmak için kolları sıvar. 8 Mayıs'ta Netflix ile ekranlara geri dönecek olan Lucifer'a bu sezonda ilk günahkar Havva (Inbar Lavi) eşlik edecek! 

7. Wine Country (10 Mayıs)

Rebecca'nın 50. doğum günü şerefine, en yakın arkadaşları ona şarabıyla ünlü olan Napa'da bir tatil eşliğinde doğum günü partisi organize edecektir. Birbirinden farklı sıkıntıları olan 5 kadın, aldıkları alkolün etkisiyle geçmiş sorunlarını gün yüzüne çıkaracaktır. Eğlenceli geçmesi planlanan organizasyon planlarken kendilerini istemedikleri durumlarda bulan bu ekip, hem arkadaşlıklarını hem de geleceklerini sorgulayacaktır. Ünlü komedyen Amy Poehler'in yönetmen koltuğunda olduğu Wine Country'nin karosunda Rachel Dracth, Maya Rudolph, Ana Gasteyer ve Paula Pell gibi isimler yer alıyor. 

8. The Society (10 Mayıs)

Zengin bir kasaba olan New England sakinleri, gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailelerine dair hiçbir ize rastlayamayan bir grup genç; bir yandan ailelerini ararken diğer yandan hayatta kalmak adına kendi topluluklarını kurmaya çalışırlar. İngiliz yazar ve şair William Golding'in "Sineklerin Tanrısı" romanından esinlenen dram dizisi The Society, 10 Mayıs'ta Netflix'teki yerini alacak!

9. Good Sam (16 Mayıs)

Gizemli bir Hayırsever, rastgele gibi görünen evlerin kapılarına nakit 100.000 dolar para bırakmaya başlar. New York'lu haber muhabiri Kate Bradley'nin (Tiya Sircar) özel hayatı ise Hayırsever'in kimliğini ve gerçeklerini ortaya çıkarmaya çalışırken alt üst olacaktır. Yeni Netflix komedi filmi "Good Sam" (Hayırsever) 16 Mayıs'ta yayınlanacak!

10. The Rain Sezon 2 (17 Mayıs)

Felaketlere ve ölümlere neden olan, yağmurun getirdiği acımasız bir virüsten saklanan iki kardeş (Alba AugustLucas Lynggaard Tønnesen); 6 yıl sonra sorularına yanıt ve güvenli bir yer aramak üzere sığınaklarını terk ederek bir yolculuğa çıkar. Bir grup gencin de dahil olduğu, devamında virüs ve dünya hakkındaki bütün soruların cevabı olacak olan bu yolculuk; 17 Mayıs'ta 2. sezonuyla akıllardaki soru işaretlerini yanıtlamak için geri dönüyor!

11. See You Yesterday (17 Mayıs)

Ortaokuldan beri arkadaş olan ve en büyük hobileri yeni icatlar yapmak olan C.J. (Eden Duncan-Smith) ve Sebastian (Dante Crichlow), zamanda yolculuk yapmalarını sağlayacak bir cihaz üstünde çalışmaktadır. Bu sırada abisi öldürülen C.J, büyük bir yıkıma uğrar ve henüz tamamlanmamış cihazı abisini kurtarmak için kullanmaya karar verir. İki kafadar cihazı kullanır, fakat zaman yolculuğu bekledikleri kadar kolay olmakacaktır. Spike Lee'nin yapımcılığını üstlendiği See You Yesterday, 17 Mayıs'ta bilim kurgu filmleri sevenler için Netflix'te olacak!

12. The Perfection (24 Mayıs)

Çello dahisi olan Charlotte (Allison Williams), ölümcül bir hastalığı olan annesine bakabilmek için kendi hayatından vazgeçmiş bir kadındır. Büyük tutkusundan uzak geçirdiği yıllar, onun içindeki yaranın büyümesine neden olur. Yıllar sonra, eski eğitmenlerinin yeni yıldızı Lizzie'yi (Logan Browning) gören genç kadın, tekrardan harekete geçmeye karar verir. Bir zamanlar kendi olduğu konumda olan Lizzie'yi takip eden Charlotte, sonunda onunla tanışmayı başarır ve arkadaş olurlar. Ancak Charlotte'un farklı planları vardır...

13. How To Sell Drugs Online (Fast) (31 Mayıs)

Eski kız arkadaşını tekrardan etkilemeye çalışan inek bir çocuğun, internet üzerinden uyuşturucu satmasıyla başlamasıyla nasıl Avrupa'nın en büyük uyuşturucu taciri olduğunu anlatan How To Sell Drugs Online (Fast), 31 Mayıs'ta Netflix ekranlarında olacak!

14. When They See Us (31 Mayıs)

Central Park'ta koşu yapan bir kadına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanan Antron (Jovan Adepo), Kevin (Justin Cunningham), Yusef (Chris Chalk), Raymond (John Leguizamo) ve Korey (Jharrel Jerome); işlemedikleri bir suç yüzünden tutuklanır. Cenral Park Five ismi ile anılan ve hapis yatan bu beş genç, suçsuz olduklarını ispatlamak için büyük bir mücadele verecektir.