Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 İzlemek İçin 8 Neden

2019’un merakla beklenen animasyon filmleri arasında üst sıralarda yer alan "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2", 5 Haziran tarihinde izleyicilerle beyaz perdede buluşacak.

Özellikle evcil hayvan sahiplerinin çok severek izlediği serinin 2. filmi olan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”de ekibe yeni katılan üyelerle macera büyümeye devam ediyor.

Çok eğlenceli bu animasyon filmini izlemek için sayısız sebep olsa da, biz bazılarını sizler için sıraladık!

1. İzledikleriniz, İzleyeceklerinizin Teminatıdır!

Merakla beklenen “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”, 2007 yılında kurulan Illumination Entertainment imzasıyla seyirciyle buluşacak.

Şirketin önceki yapımlarına baktığımızda gördüğümüz liste bizleri hiç hayal kırıklığına uğratmamış animasyonlarla dolu! Bu animasyon filmlerinden bazıları; "Grinç", "Şarkını Söyle", "Minyonlar", "Çılgın Hırsız", "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı"…

Hepsi birbirinden eğlenceli olan bu yapımlarda imzası olan yapımcı şirketin şimdiki filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”, izleyiciyi kahkahalara boğmaya devam edecek!

2. Bütün Aile İçin Şahane Bir Aktivite!

Bütün Aile İçin Şahane Bir Aktivite!

İster çocuk, ister büyük olsun; “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2” zor olanı başarıyor ve her yaştan insana hitap ediyor. İzlerken çocukların anlamakta zorlanacağı bir animasyon da değil, yetişkin izleyiciler için hafif kalan bir animasyon da değil... Bu yakalaması bir hayli güç olan dengeyi yakalayan filmi, bizler de kaçırmamalı ve aile boyu bir eğlenceye hazır olmalıyız!

3. Eğer Evcil Hayvan Sahibiyseniz…

Eğer Evcil Hayvan Sahibiyseniz…

Her evcil hayvan sahibi, kendisi evde yokken yalnız kalan patililerinin ne yaptığı hakkında merak duyar. Hatta bu sebeple evine kamera koyanlar bile olduğunu biliyoruz!

Serinin ilk filmi olan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nda evcil hayvanların, sahipleri evde yokken neler yaptığı, oldukça mizahi bir dille sinema perdesine aktarılmıştı. Ancak bu demek değil ki; evcil hayvan beslemeyenler gülmüyor! Bu film herkes için eğlence vaat ediyor!

4. Evcil Hayvanların Gözünden Şehir Hayatına Bir Bakış Atma Şansı

Evcil Hayvanların Gözünden Şehir Hayatına Bir Bakış Atma Şansı

Yanlış okumadınız! “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2” izleyicisine evcil hayvanların gözünden şehir hayatına bir bakış atma şansı veriyor. Belki de henüz görmediğimiz, hayal bile edemeyeceğimiz bambaşka bir hayat vardır, kim bilir? “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” serisini izleyenler bilir :)

5. Oldukça İlginç Bir Konuya Odaklanıyor

Oldukça İlginç Bir Konuya Odaklanıyor

Merakla beklenen animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”, köpekler için hiç de kolay olmayan şehir hayatından etkilenen kahramanlarımızın, davranışsal sorunlar yaşamasına odaklanıyor. Köpek davranış uzmanının, onların doğayla iç içe yaşamasını ve özlerine dönmelerini tavsiye etmesi üzerine, Max kendisini bir çiftlikte “köpek olmayı” öğrenirken buluyor!

6. Böyle Bir Senaryo Kimin Aklına Geldi?

Böyle Bir Senaryo Kimin Aklına Geldi?

Tabii ki de “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı”nın yaratıcısı Brian Lynch'in!

Ünlü senaristin kaleminden çıkan önceki filmler de oldukça iddialı! Lynch; “Hop”, “Çizmeli Kedi", “Minyonlar” ve “The Sims”in de yaratıcıları arasında yer alıyor.

Tekrar ediyoruz; izledikleriniz, izleyeceklerinizin teminatı!

7. Senarist Başarılı, Peki Ya Yönetmen?

Senarist Başarılı, Peki Ya Yönetmen?

“Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”nin yönetmenliğini ise Chris Renaud üstleniyor.

Ünlü yönetmeni özellikle “Çılgın Hırsız” serisi ve filmin senaristi Brian Lynch ile birlikte çalıştığı bir diğer eğlenceli animasyon filmi olan “Minyonlar” serisinden çok iyi hatırlayacağınıza eminiz!

8. Güçlü Seslendirme Kadrosuna da Değinmeden Edemeyeceğiz!

Güçlü Seslendirme Kadrosuna da Değinmeden Edemeyeceğiz!

Büyük kahramanımız Max’i, 2007 yapımı sevilen animasyon filmi “Ratatouille”un seslendirme kadrosunda da yer alan Patton Oswalt’ın seslendireceği filmde aynı zamanda Harrison Ford, Jenny Slate, Kevin Hart ve Tiffany Haddish gibi ünlü isimlerin de sesini duyacağız.

9. Bonus: İlk Filmin Konusunu Hatırlamayanlar İçin Geliyor!

Bonus: İlk Filmin Konusunu Hatırlamayanlar İçin Geliyor!

“Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” serisinin ilk filmi, Manhattan'da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Max’in, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke'u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlamasıyla gelişen olaylar dizisini konu alıyordu. Başta rakip olan ikili, daha sonra iş birliğine varıyor ve Snowball adlı beyaz tavşanın, sahipleri tarafından terkedilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplerine karşı planladığı komployu bozmaya çalışıyorlardı.