Temmuz 2019 Dizi Rehberi: Stranger Things, Suits, The Boys ve Daha Fazlası

Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime, Epix ve Starz gibi gibi çeşitli platform ve kanalların Temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı Temmuz 2019 Dizi Rehberi’ni beğenilerinize sunuyoruz. Rehberimizde yeni sezonları merakla beklenen “Stranger Things” ve “Suits” gibi dizilerin yanı sıra “The Boys”, “Veronica Mars” ve “Pennyworth” gibi ilk defa izleyiciyle buluşacak yapımlar da yer alıyor!

Temmuz ayında başlayacak diziler ve yeni sezonları merakla beklenen dizileri yayınlanacakları tarihe göre sıraladığımız listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Şimdiden iyi seyirler dileriz.

1. Stranger Things Sezon 3 (2019)

Netflix'in en sevilen yapımlarından “Stranger Things” 3. sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşacak!

“Stranger Things”in 3. sezonu “Suzie, Duyuyor musun?”, “AVM Fareleri”, “Kayıp Cankurtaran Vakası”, “Sauna Testi”, “Kaynak”, “Doğum Günü”, “Isırık” ve “Starcourt Savaşı" isimli 3 bölümden oluşacak.

3. sezonunda “Stranger Things” karakterlerin 1985 yazında yaşadığı ürkütücü maceralara odaklanacak olan dizide Winona Ryder, Finn WolfhardNoah SchnappMillie Bobby BrownCara BuonoNatalia DyerJake BuseyJoe KeeryCharlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes gibi isimler rol alacak.

2. Sweetbitter Sezon 2 (2019)

“Sweetbitter” 2. sezonu ile 14 Temmuz tarihinde Starz ekranlarındaki yerini alacak.

Stephanie Danler’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizide, 22 yaşındaki Tess’in hayatını izliyoruz. Kendisine yeni bir hayat kurmaya çabalayan Tess, tek başına New York’a taşınmasının ardından, Manhattan’ın en lüks restoranlarından birinde eğitim görmeye başlar. Ancak hayatını kazanmaya çalıştığı bu yolculukta kendini hiç bilmediği bir dünyada bulur.

“Sweetbitter” dizisinde Tess karakterine Ella Purnell hayat verirken; dizide Caitlin Fitzgerald, Tom Sturridge, Paul Sparks, Evan Jonigkeit gibi isimler de yer alıyor.

3. Suits Sezon 9 (2019)

9. Sezonu ile hayranlarıyla 17 Temmuz’da buluşmaya hazırlanan “Suits” artık hayatımızın bir parçası… 2011 yılından bu yana, dile kolay 8 yıldır bizi ekran başına kilitleyen “Suits” genel olarak klasik avukat draması gibi görünse de; çok daha orijinal ve hareketli!

Hukuk fakültesinden atılan çok zeki Mike Ross ve Harvard mezunu avukat Harvey Specter’ın yollarının kesişmesinin ardından yaşadıkları maceraları konu alan dizinin başrollerini Gabriel Macht ve Patrick J. Adams paylaşıyor.

4. La Casa De Papel Sezon 3 (2019)

İlk iki sezonu ile fırtınalar estiren; izleyiciyi ekrana tabir-i caizse kitleyen, aksiyonun bir an düşmemesine rağmen duygusallığı da hiç elden bırakmayan bir dizi “La Casa De Papel”, diğer adıyla “Money Heist”…

“La Casa De Papel” 3. sezonda kahramanlarımız, yaptıkları soygunun ardından kaçmayı başarmışken; ani bir baskınla sarsılırlar. Rio’nun karşı tarafın eline geçmesiyle artık bir aile olan soyguncularımız yeniden toplanır. Dizinin 3. sezonunda beklenmedik bir sürpriz olarak Berlin karakterini de göreceğiz, bakalım nasıl?

“La Casa De Papel” 19 Temmuz tarihinde Netflix dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk iki sezonun başrol oyuncuları Úrsula CorberóÁlvaro MorteJaime LorenteMiguel HerránDarko PericAlba FloresEsther AceboItziar ItuñoEnrique Arce ve Kiti Mánver 3. sezonda da tam kadro olarak geri dönüyor. Dünya çapında büyük bir başarı elde etmiş İspanyol dizisine üçüncü sezonda Bogota ismiyle Hovik Keuchkerian, Alicia olarak Najwa Nimri ve Tamayo rolüyle Fernando Cayo katılıyor. Ayrıca, dizide "The Engineer" takma adıyla çağrılacak yeni bir karakter de olacak.

5. Queer Eye Sezon 4 (2019)

Queer Eye Sezon 4 (2019)

19 Temmuz itibarıyla “Queer Eye” da 4. sezonu ile Netflix ekranlarına geri dönüyor.

Çok derin bir sosyal mesajın yanı sıra izlemesi de oldukça keyifli olan “Queer Eye” eşcinsellerle özdeşleşmiş olarak tanımlanan klişe mesleklerin uzmanı olan 5 gay erkeğin, heteroseksüel bir erkeği baştan yaratmasını konu alıyor. Programı benzerlerinden ayıran ise; “Fab Five” olarak anılan bu 5 kişilik grubun, sadece fiziksel değil duygusal olarak da verdikleri destekle karşı tarafın hayatına sürdürülebilir bir iyileştirme sağlıyor olması….

6. Orange Is the New Black Sezon 7 (2019)

Bir başka klasik daha Temmuz ayında yeni sezonu ile hayranları ile buluşuyor!

“Orange is The New Black” 7. sezonu ile 26 Temmuz tarihinde Netflix ekranlarına geri dönüyor.

Yıllardır izlemelere doyamadığımız “Orange Is The New Black”in 7. ve final sezonunda Piper’in dışarıdaki yaşamla mücadelesi, Taystee’nin, diğer mahkumların hikayelerinin yanı sıra, bir ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya kalması ve Cindy ile olan dostluğunu izleyeceğiz.

7. The Boys (2019)

Süper kahramanların daha bir “yetişkin” olacağı ve onlara daha farklı bir açıdan bakma fırsatı yakalayacağımız “The Boys” ilk sezonu ile 26 Temmuz tarihinden itibaren Amazon Prime üzerinden izlenebilecek!

“The Boys”un ilk sezonu 8 bölüm olarak ekranlarda yer bulacak. Şöhret yüzünden karakterlerini kaybetmiş ve amacından sapmış süper kahramanları kontrol etmek için kurulan CIA ekibinin maceralarını izleyeceğimiz dizide bu ekibin ismiyse: “The Boys”…

Evan GoldbergEric Kripke ve Seth Rogen gibi bir ekip tarafından yaratılan “The Boys”ta"Gossip Girl"den hatırlayacağımız Chace Crawford; “Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü”nden Karl Urban; “Taxi”den Jennifer Esposito ve “Hunger Games”de yer alan, Meg Ryan’ın oğlu Jack Quaid gibi isimler yer alıyor.

8. Veronica Mars (2019)

Her ne kadar dizinin ilk sezonu olsa da “Veronica Mars” bir yeniden yapım. Konusu ise küçük bir kasabada yaşayan cinayetleri araştıran Veronica Mars Revival’ın hikayesi. Kasabaya tatile gelen bir grup çocuk öldürülür ve bu kasabayı ayağa kaldırır. Üstelik öldürülen çocuklardan birinin babası da katili bulma konusunda çok kararlıdır. Bu sebeple Mars Dedektiflik Bürosu'na gider ve Veronica davayı araştırmaya başlar.

26 Temmuz tarihinde izleyicisile Hulu üzerinden buluşacak “Veronica Mars”ın başrolünü 2004-2007 yıllarında çekilen dizide olduğu gibi Kristen Bell üstleniyor.

9. Pennyworth Sezon 1 (2019)

28 Temmuz’da Epix üzerinden izleyiciyle buluşacak olan “Pennyworth” çok tanıdık bir isme odaklanıyor. Batman yani Bruce Wayne’in kahyası Alfred Pennyworth’ün geçmişini bütün detayları ile izleyeceğimiz dizi, özellikle Batman hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Dizide Alfred Pennyworth’e Jack Bannon hayat verirken; Bruce Wayne’in babası genç milyarder Thomas Wayne’i ise Ben Aldridge canlandırıyor.

10. Four Weddings and a Funeral Sezon 1 (2019)

Temmuz ayının son dizisi ise, ilk sezonuyla Hulu ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Four Weddings and a Funeral!

31 Temmuz’da beyaz ekranda yerini alacak dizi 1990’lı yılların vazgeçilmez romantik komedileri listesinde yer alabilecek yapımlardan biri olan Four Weddings and a Funeral filminin uyarlaması…