Netflix Türkiye İçerik Listesi - Temmuz 2019

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Temmuz 2019 takvimi sizlerle!

1. The Last Czars (3 Temmuz)

20. yüzyılın başlarında başlayan sosyal ayaklanmanın Rusya'yı sarması üzerine Çar II. Nikolay'ın değişime direnmesiyle yeni bir devrim başlar ve Nikolay'ın bu direnişi bir hanedanlığın sonunu hazırlayan olayları da peşinde getirir. Netflix'in yeni tarihi belgesel dizisi The Last Czars, 3 Temmuz'da ekranlardaki yerini aldı!

2. Stranger Things Sezon 3 (4 Temmuz)

Ufak bir kasabada yaşayan 12 yaşındaki Will Byers'ın (Noah Schnapp) kaybolmasıyla gizli deneylerin, doğaüstü güçlerin ve tuhaf küçük bir kız olan Eleven'ın (Millie Bobby Brown) da parçası olduğu korkutucu bir gizemin çözülmesini konu alan, son zamanların en popüler Netflix dizisi Stranger Things'in merakla beklenen 3. sezonu 4 Temmuz'da ekranlardaki yerini aldı! 

3. Point Blank (12 Temmuz)

Sıradan bir hayatı olan acil servis hemşiresi Paul'ün (Anthony Mackie), hamile olan eşinin kaçırılmasıyla hayatı alt üst olur. Eşini ve daha doğmamış bebeğini kurtarmak için ağır yaralanan ve cinayet şüphelisi olan bir suçluyla (Frank Grillo) iş birliğine giden Paul, kendini çete üyeleri ve polislerin arasında ölümcül bir mücadelede bulur. Hayatları birbirlerine olan güvene bağlı olan bu ikilinin yaşadıklarını konu alan Netflix aksiyon dizisi Point Blank, 12 Temmuz'da ekranlarda olacak!

4. Extreme Engagement (12 Temmuz)

Nişanlı bir çift (Tim Noonan & PJ Madam) farklı kültürlerde evlilik geleneklerini keşfetmek için bir yıl boyunca dünyayı dolaşmaya karar verirler. Bu bir yılda, birbirinden farklı 8 kültürün evlilik geleneklerini test eden çift, evlilik kararı mı alacak, yoksa ayrılacaklar mıdır? Extreme Engagement'in 12 Temmuz'da yayınlanacak ilk sezonunda bunu hep birlikte göreceğiz! 

5. Kidnapping Stella (12 Temmuz)

Varlıklı bir aileden gelen Stella (Jella Haase), fidyeciler tarafından sıradan bir kamyonet ile kaçırılıp ses geçirmeyen bir odaya hapsedilir. Ancak Stella'nın hayatta kalma içgüdüsü, fidyecilerin planını alt üst edecektir. Kidnapping Stella, 12 Temmuz'da Netflix'te gerilim filmleri sevenlerle buluşacak!

6. Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein (16 Temmuz)

David Harbour'ın babasının bir başyapıttan uyarladığı televizyon yapımının kayıp görüntülerine ulaşması sonucu yaşananları ve ailesinin sırlarla dolu geçmişine doğru bir yolculuk gerçekleştirmesini konu alan 28 dakikalık Netflix filmi Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein 16 Temmuz'da vizyonda olacak!

7. Secret Obsession (18 Temmuz)

Bir gün uyandığında kendini hastane yatağında yaralı bir şekilde bulan Jennifer (Brenda Song), hafızasını tamamen kaybetmiş durumdadır. Kocası Russell'ı (Mike Vogel) dahi hatırlamayan Jennifer, taburcu edilip eve geldiğinde bir şeylerin yanlış gittiğini düşünmektedir. Eşinin hafızasını yerine getirmek için çabalayan Russell, aslında pek de iyi bir insan değildir... Netflix gerilim dizisi Secret Obsession, 18 Temmuz'da yayında! 

8. Queer Eye Sezon 4 (19 Temmuz)

Eşcinsellerle özdeşleşmiş olarak tanımlanan klişe mesleklerin uzmanı olan 5 homoseksüel erkeğin, heteroseksüel bir erkeği baştan yaratmasını konu alan ve “Fab Five” olarak anılan bu 5 kişilik grubun, sadece fiziksel değil duygusal olarak da verdikleri destekle karşı tarafın hayatına sürdürülebilir bir iyileştirme sağlamasına tanık olacağımız Queer Eye, 19 Temmuz'da Netflix'teki yerini alacak!

9. La Casa De Papel Sezon 3 (19 Temmuz)

Bir suç dehası olan Profesör (Alvaro Morte) planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken, sekiz hırsız rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi'ne kilitler. Netflix'in popüler İspanyol dizisi La Casa De Papel, uzun bir aranın ardından yeni ekip üyeleri ve onların planlarıyla 19 Temmuz'da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor!

10. Saint Seiya: Knights of the Zodiac (19 Temmuz)

Yeni Netflix anime dizisi Saint Seiya: Knights of the Zodiac, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena'yı korumak için tekrar ortaya çıkan ve güçlerini burç yıldızlarına dayanan zırhlardan alan Seiya ve Zodyak Şövalyelerinin yaşadığı maceraları konu alıyor. İnsanlığı yok etmek için çalışan Olimpos tanrılarına karşı mücadele veren şövalyelerle, 19 Temmuz'da buluşacağız!

11. Another Life (25 Temmuz)

26 Temmuz'da ekranlarda olacak olan, Aaron Martin'in yaratıcısı olduğu yeni Netflix bilim kurgu dizisi Another Life, dünya dışından bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli ve zorlu bir göreve gönderilen astronot Niko Breckinridge (Katee Sackoff) ve mürettabatının akıl almaz tehlikelere karşı verdikleri mücadeleyi konu alıyor. 

12. Girls with Balls (26 Temmuz)

Girls with Balls (26 Temmuz)

Bir kadın voleybol takımının üyeleri, ormanda mahsur kalıp sapkın avcılar tarafından avlanmaya başlayınca kendilerini hayatlarının en tehlikeli oyununda bulur. Belçika-Fransa ortak yapımı Netflix komedi filmi Girls with Balls, 26 Temmuz'da izleyiciyle buluşuyor!

13. My First First Love Sezon 2 (26 Temmuz)

Bir grup üniversite öğrencisinin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini anlatmakta olan Netflix Kore dizisi My First First Love; 5 üniversiteli genç farklı nedenlerden dolayı evini terk ederek birlikte yaşamaya başlamasını konu alıyor. Dizinin 26 Temmuz'da yayınlanmaya başlayacak yeni sezonunda ise bu grubun dostluk ve aşk ilişkilerindeki iniş çıkışlara ve yaşadıkları zorluklara tanık olacağız!

14. The Red Sea Diving Resort (31 Temmuz)

The Red Sea Diving Resort (31 Temmuz)

80'li yılların başında Etiyopyalı mültecileri gizlice Sudan'dan İsrail'e götürmek üzere cesur bir Mossad ajanı (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, toplamda 5 yıl süren bir operasyonla tutsak edilen binlerce insanı kurtarmaya çalışacaktır. Yönetmen koltuğunda Giedon Raff'ın yerl aldığı The Red Sea Diving Resort filmi, 31 Temmuz'da yayında olacak! 

15. Kengan Ashura (31 Temmuz)

Saiji Kishi'nin yönetmen koltuğunda olduğu Netflix animesi Kengan Ashura; yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma'nın, iş anlaşmaları için acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük patron Hogi Hideki adına dövüşe girmesini konu alıyor. Bolca şiddet ve heyecan içeren manga uyarlaması, 31 Temmuz'da ekranlarda olacak!