Mart Ayı İtibariyle Blu TV'de İzleyebileceğimiz Dikkat Çekici Yapımlar

Yabancı dizi ve film izleme platformları için güçlü bir alternatif oluşturan Blu TV'de öne çıkan birçok yerli ve yabancı içeriğe erişmek mümkün. Platform, kataloğunu her ay genişleterek kullanıcılarına farklı tarzlarda öne çıkan yapımlar sunmaya devam ediyor. Mart ayı itibariyle Blu TV'ye gelecek olan en dikkat çekici dizi ve film yapımlarını sizin için bu listede derledik.

1. Bohemian Rhapsody

Queen'in solisti Freddie Mercury, rock müzik tarihinin en sevilen sanatçılarından biri olmak için kalıplara ve geleneğe meydan okuyor. Grubun devrim niteliğindeki sound'u ve popüler şarkıları, Queen'in 1970'lerdeki hızlı yükselişini getirir. Gruptan solo kariyeri adına ayrılan Mercury, rock'n roll tarihindeki en büyük performanslardan biri olan yardım konseri Live Aid için Queen ile yeniden bir araya gelir.

2. Fantastic Mr. Fox

12 yıllık pastoral mutluluktan sonra, Bay Tilki (George Clooney) karısına (Meryl Streep) verdiği bir sözü bozar ve insan komşuları Boggis, Bunce ve Bean'in çiftliklerine baskın düzenler. Hayvani içgüdülerine boyun eğmek sadece evliliğini değil, ailesinin ve hayvan dostlarının da hayatını tehlikeye atıyor.

3. Once Upon A Time in America

1968'de, yaşlı David "Noodles" Aaronson (Robert De Niro) New York'a geri döner, burada 20'li ve 30'lu yıllarda yeraltı suçlarında kariyerine başlamıştır. Uzun süredir ortağı olan Max (James Woods) gibi eski arkadaşlarının çoğu çoktan gitmiştir, ancak David geçmişinin henüz çözülmediğini düşünür. Geriye dönüşler ile anlatılan film, New York'un Aşağı Doğu Yakası'nda bir Yahudi gecekondu mahallesinde Noodles'ın sert bir çocuktan kaçakçıya ve ardından Mafya patronuna yükselişini izliyor. 

4. Condor

2018 yapımı Condor, yazar James Grady tarafından kaleme alınan ''Six Days of The Condor'' kitabının bir uyarlaması. Joe Turner, milyonlarca insanın hayatını tehdit eden korkunç ama parlak bir planla karşılaştığında idealizmi test edilen genç bir CIA analistidir. Turner, onu içeriden yeniden şekillendirmeyi umarak gizlice CIA'ya katılan idealist bir Y kuşağıdır.

5. Gossip Girl

Manhattan'ın Yukarı Doğu Yakası'ndaki ayrıcalıklı hazırlık okulu gençleri, Serena van der Woodsen'ın (Blake Lively) şehre geri döndüğünü öğrenirler. Kimse Dedikoducu Kız'ın kimliğini bilmez, ancak bu özel ve karmaşık kısır döngüdeki herkes en son bilgi için web sitesine ve kısa mesajlara güvenir. Serena'nın en yakın arkadaşı Blair Waldorf bile (Leighton Meester), Serena'nın yatılı okula sürgününü aniden sona erdirdiğini ve Manhattan'a geri döndüğünü görünce şaşırır.

6. Young Sheldon

Yıl 1989'dur ve 9 yaşındaki Sheldon Cooper, daha az entelektüel ağabeyiyle birlikte liseye başlamak için dört sınıfı atlamıştır. Ailesi, sınıf arkadaşları ve komşuları tarafından anlaşılmakta zorlanırken, annesi onu bulabileceği en iyi araçla kollar: zorbalara babasının futbol koçu olduğunu ve erkek kardeşinin takımda olduğunu hatırlatmak. İkiz kız kardeşi Sheldon'ın istisnai zekasına sahip değildir, ancak genç dahi için hayatın neleri sakladığına dair çok daha net bir vizyona sahiptir.