Mart Ayında Netflix’e Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Netflix, Mart ayı takvimini açıkladı.

Heyecanla beklenen, "Pera Palas’ta Gece Yarısı" dizisi, Ryan Reynolds, Mark Ruffalo ve Zoe Saldana’nın başrollerde olduğu “The Adam Project", tüm dünyada severek izlenen “Bridgerton” dizisinin 2. sezonu bu ay Netflix kataloğuna eklenecek yapımlar arasında. Şubat ayı listesine halen göz atmadıysanız kaçırdığınız yapımları buradan görebilirsiniz.

Bu listede ise sizin için Mart ayında Netflix'e gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. Worst Roommate Ever

1 Mart

Tür: Belgesel, Suç

Alex Miller, Philadelphia'daki apartman odasını Jed Creek'e kiraladığında, Jed Creek'in kiracılık yasaları hakkındaki bilgisini kullanarak yavaş yavaş dairesi üzerinde hak iddia edeceğini ve bu süreçte onu korkutacağını bilmiyor.

2. En Soğuk Düşman

2 Mart

Tür: Dram, Macera, Tarih

Yönetmen: Peter Flinth

Oyuncular: Nikolaj Coster-Waldau, Joe Cole

1909'da buzla kaplı Grönland'da Danimarka için gerçekleştirdikleri keşif gezisinde geride bırakılan iki kâşif hayatta kalma savaşı verir. Game of Thrones'daki Jaime Lannister rolüyle hatırlayacağımız Nikolaj Coster-Waldau başrolde.

3. Pera Palas'ta Gece Yarısı

3 Mart

Tür: Dram, Fantastik, Psikolojik

Yönetmen: Emre Şahin

Oyuncular: Hazal Kaya, Selahattin Paşalı,Tansu Biçer

İstanbul, Beyoğlu'nda bulunan Pera Palas Oteli hakkında yazı hazılamakla görevlendirilen gazeteci Esra, oteli incelerken odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Bu kapıdan Osmanlı'nın son dönemi olan 1919 İstanbul'una yolculuk yapar ve kendini, Mustafa Kemal Atatürk'e düzenlenen siyasi bir komplonun içinde bulur. Esra İstanbul'un çılgın kulüplerinden birinin esrarengiz sahibi Halit ile tanıştığında 1919 İstanbul'unun bilinenden hayli farklı olduğunu görür.

4. An Astrological Guide for Broken Hearts

2. Sezon - 8 Mart

Tür: Komedi, Romantik

Oyuncular: Claudio Gusmano, Esther Elisha, Emanuela Grimalda

Alice kalbi kırık ve umutsuzca bekar.  Ancak karizmatik bir astroloji gurusu ile arkadaş olduktan sonra, mükemmel eşini bulmak için yıldızlara bakar.

5. The Last Kingdom

5. sezon - 9 Mart

Tür: Aksiyon, Dram, Savaş

Oyuncular: Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Arnas Fedaravicius

Bernard Cornwell'in "Saxon Warlord Chronicles" kitabının uyarlaması olan bu dizide Vikingler tarafından büyütülen, sonrasında kralları Büyük Alfred ile oğlu Edward için kalkan duvarları ve kan, intikam içerisinde Alfred'in İngiltere diye adlandırdığı krallıkları tek bir bayrak altında toplama rüyasını gerçekleştirmek için hizmet eden bir savaşçının hikayesi anlatılıyor.

6. The Adam Project

11 Mart

Tür: Bilim Kurgu, Komedi, Macera

Yönetmen: Shawn Levy

Oyuncular: Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Zoe Saldana

Bir adam 13 yaşındaki halinden yardım alabilmek için zamanda geriye yolculuk yapmalıdır.

7. Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives

16 Mart

Tür: Belgesel, Suç

Ünlü bir vegan restorancı olan Sarma Melngailis, köpeğini ölümsüz yapabileceğini iddia eden gizemli bir adamla evlendikten sonra hayatının raydan çıktığını fark eder.

8. Kara Yengeç

18 Mart

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yönetmen: Adam Berg

Oyuncular: Noomi Rapace, Aliette Opheim, Dar Salim

Dünya savaşını bitirebilecek bir paketin teslimatıyla görevlendirilen ve ne taşıdıklarını bilmeyen altı asker donmuş denizi patenleriyle aşmalıdır.

9. Bridgerton

2. Sezon - 25 Mart

Tür: Dram, Komedi, Romantik

Oyuncular: Phoebe Dynevor, Nicola Coughlan, Jonathan Bailey

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton'ın hikayesine odaklanıyor.

10. Düşeş

18 Mart

Tür: Dram, Gerilim

Yönetmen: Charlie McDowell

Oyuncular: Lily Collins, Jason Segel, Jesse Plemons

Bir adam, bir milyarderin boş yazlık evine izinsiz girer. Ancak kibirli iş adamı ve genç eşi son anda planladıkları bir kaçamak için çıkagelince durum kontrolden çıkar.