Hande Erçel'i İzleyebileceğiniz 5 Dizi

Son yılların yükselen yıldızlarından Hande Erçel'i izleyebileceğiniz dizileri derledik.

"Güneşin Kızları" ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, ardından çeşitli diziler ve reklamlarda yer alarak kariyerini devam ettirdi ve "Aşk Laftan Anlamaz"daki performansıyla En İyi Romantik Komedi dalında Altın Kelebek ödülü kazandı.

Gelin birlikte Hande Erçel'in kariyerinde önemli yere sahip 5 diziye göz atalım.

1. Güneşin Kızları

Orijinal İsmi: Güneşin Kızları

Süre: 120dk
Tür: Aile , Dram
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımı: 2015 - Türkiye

Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken, Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak; ortada küçük bir sorun vardır. Kızları, henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. 

2. Aşk Laftan Anlamaz

Orijinal İsmi: Aşk Laftan Anlamaz

Süre: 120dk
Tür: Dram , Komedi
Senarist: Aylin Eren , Nuray Uslu
Yapımı: 2016 - Türkiye

Dizide tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin tek veliahtı olan Murat Sarsılmaz ile Giresun'da doğan ve  iki kız arkadaşıyla birlikte stanbul'da yaşayan Hayat bir tesadüf sonucunda tanışırlar. Murat'ın Hayat'la tanışması bir kavgayla başlar. Fakat bu zıtlaşma aşkla devam eden keyifli bir hikayeye dönüşür.

3. Siyah İnci

Orijinal İsmi: Siyah İnci

Süre: 120dk
Tür: Dram
Yönetmen: Erol Özlevi
Yapımı: 2017 - Türkiye

Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerine bir söz verirler: hiç ayrılmayacaklardır. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkının seyrini değiştirecektir.

4. Azize

Orijinal İsmi: Azize

Süre: 120dk
Tür: Dram , Komedi , Romantik
Yönetmen: Volkan Kocatürk
Yapımı: 2019 - Türkiye

Melek küçük yaştayken babası mafya olan Alpanlar ailesi tarafından öldürülür. Ailesi dağılan ve tek başına büyüyen Melek, Azize adıyla hemşire olur. Azize’nin hayattaki tek amacı, babasının intikamını hâline gelmiştir. Azize intikamının planlarken Alpanların oğlu Kartal’a âşık olur. Artık Azize, intikamı ile aşkı arasında bir çıkmaza girer ve zorlu bir karar vermek zorunda kalacaktır.

5. Sen Çal Kapımı

Orijinal İsmi: Sen Çal Kapımı

Tür: Dram , Komedi
Yönetmen: Ender Mıhlar
Senarist: Ayşe Kutlu
Yapımı: 2020 - Türkiye

Hayattaki en büyük umudu iyi bir eğitim almak olan Eda Yıldız, yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat Eda'ya bir teklifte bulunur: Eda kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri verecektir. Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar gereği kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutku dolu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlar.